Polecane
Cena: |
123,91 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
123,91 |
zł netto |
Cena: |
152,41 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
152,41 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Parametry techniczne: RELPOL Przekaźnik czasowy 2P, jedofunkcyjnych, 8 zakresów, funkca E, 230VAC RPC-1E-UNI 863213
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Odpowiedni do systemów zdalnego sterowania | nie |
| Blok styków pomocniczych montowany na styczniku | nie |
| Do montażu na szynie TH | tak |
| Funkcja formowania impulsu | nie |
| Funkcja gwiazda-trójkąt | nie |
| Funkcja migotania, załączanie zboczem narastającym, czas ustalony | nie |
| Funkcja migotania, załączanie zboczem opadającym, czas ustalony | nie |
| Funkcja opóźnionego wyłączenia | nie |
| Funkcja opóźnionego załączania | tak |
| Funkcja taktowania zboczem narastającym, czas nastawiany | nie |
| Funkcja taktowania zboczem opadającym, czas nastawiany | nie |
| Funkcja wyłączania impulsowego | nie |
| Funkcja załączania impulsowego | nie |
| Głębokość | 64.5 mm |
| Liczba wyjść bezzwłocznych, styk przełączny | 1 |
| Liczba wyjść bezzwłocznych, styk rozwierny | 0 |
| Liczba wyjść bezzwłocznych, styk zwierny | 0 |
| Liczba wyjść zwłocznych, styk przełączny | 1 |
| Liczba wyjść zwłocznych, styk rozwierny | 0 |
| Liczba wyjść zwłocznych, styk zwierny | 0 |
| Możliwość sterowania zdalnego | nie |
| Prąd znamionowy | 16 A |
| Rodzaj napięcia sterowania | AC |
| Rodzaj połączenia elektrycznego | Połączenie śrubowe |
| Szerokość | 17.5 mm |
| Wyjścia, rewersyjne zwłoczne/bezzwłoczne | nie |
| Wysokość | 90 mm |
| Z gniazdem wtykowym | nie |
| Z wyjściem półprzewodnikowym | nie |
| Zakres nastawy czasu | 0.1 - 864000 s |
| Znamionowe napięcie sterowania Us dla AC 50 Hz | 230 - 230 V |
| Znamionowe napięcie sterowania Us dla AC 60 Hz | 230 - 230 V |
| Znamionowe napięcie sterowania Us dla DC | 0 - 0 V |
Pliki do pobrania
CE_TR-E_2016 -
m/download/23273917/ce-tr-e-2016.pdf [279.37 kB]
CE przekaźniki czasowe RPC -
m/download/23273918/ce-przekazniki-czasowe-rpc.pdf [368.11 kB]
RPC-.E-WU-BP -
m/download/23273919/rpc-e-wu-bp.pdf [1.04 MB]
e_RPC-.E_WU_BP-... -
m/download/23273920/e-rpc-e-wu-bp.pdf [1.19 MB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: RELPOL S.A. ul. 11 Listopada 37 68-200 Żary elpol@relpol.com.pl
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: RELPOL S.A. ul. 11 Listopada 37 68-200 Żary elpol@relpol.com.pl
Produkty z tej samej kategorii co RELPOL Przekaźnik czasowy 2P, jedofunkcyjnych, 8 zakresów, funkca E, 230VAC RPC-1E-UNI 863213
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135