Polecane
Cena: |
229,76 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
229,76 |
zł netto |
Cena: |
282,60 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
282,60 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
| Stan magazynowy producenta | |
|
2 SZT |
7 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: Simon Connect Pokrywa z zamkiem do obudów podtynkowych i natynkowych S500 METAL 3-modułowych 51040013-036 KONTAKT
| Seria | METAL, SIMON 500 |
| Nazwa produktu/Rodzaj | pokrywa z zamkiem |
| Stopień ochrony IP | IP40 |
| Rodzaj materiału | stal nierdzewna |
| Ilość w opakowaniu zbiorczym | 1 |
| EAN opakowanie jednostkowe | 8421053099490 |
| Waga jedn. | 0.526kg |
| EAN13 opak. | 8421053099490 |
| Wys. opak. zbiorczego | 5.5cm |
| Szer. opak. zbiorczego | 16.5cm |
| Dł. opak. zbiorczego | 29.6cm |
| Klasa ETIM | EC000775 Pokrywa do skrzynek rozdzielczych |
| Ilość modułów K45 | 6× K45 |
| Ilość modułów SIMON 500 | 3× S500 |
| Zastosowanie | do obudów ściennych |
Pliki do pobrania
2799,51040013-036 -
m/download/23618416/2799-51040013-036.pdf [42.39 kB]
METALOWE OBUDOWY NATYNKOWE -
m/download/23651874/metalowe-obudowy-natynkowe.pdf [322.73 kB]
METALOWE OBUDOWY PODTYNKOWE -
m/download/23651875/metalowe-obudowy-podtynkowe.pdf [302.52 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: Kontakt-Simon S.A. ul. Bestwińska 21 43-500 Czechowice-Dziedzice info@kontakt-simon.com.pl
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: Kontakt-Simon S.A. ul. Bestwińska 21 43-500 Czechowice-Dziedzice info@kontakt-simon.com.pl
Produkty z tej samej kategorii co Simon Connect Pokrywa z zamkiem do obudów podtynkowych i natynkowych S500 METAL 3-modułowych 51040013-036 KONTAKT
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135