Polecane
Cena: |
84,99 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
81,69 |
zł netto |
Cena: |
104,54 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
100,48 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
| Stan magazynowy producenta | |
|
2 SZT |
14 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: volta Maskownica aparatów 5-rzędowe VZ225A HAGER
http://www.hager.pl/files/download/0/2776656/0/hager_VZ225A_karta_katalogowa.pdf
Parametry techniczne: volta Maskownica aparatów 5-rzędowe VZ225A HAGER
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Stopień ochrony (IP) | IP30 |
| Głębokość | 31 mm |
| Kolor | Biały |
| Liczba rzędów | 5 |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Przezroczysty | nie |
| Szerokość | 279 mm |
| Wysokość | 818 mm |
| Zawiasy | nie |
Pliki do pobrania
hager_vz225a_karta_katalogowa.pdf [2022-04-01 17:16, 218.28 kB]
PDS_VZ225A_3301_pl-PL -
m/download/23380344/pds-vz225a-3301-pl-pl.pdf [82.57 kB]
24PL135_broszura_Volta_www -
m/download/23380348/24pl135-broszura-volta-www.pdf [3.48 MB]
rohs_declaration_VZ225A_en-GB -
m/download/23380346/rohs-declaration-vz225a-en-gb.pdf [42.15 kB]
24_3422_11_24 -
m/download/23380347/24-3422-11-24.pdf [250.15 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: Hager Electro S.A.S. ul. Boulevard d’Europe 123 67215 Obernai biuro@hager.com
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: Hager Electro S.A.S. ul. Boulevard d’Europe 123 67215 Obernai biuro@hager.com
Produkty z tej samej kategorii co volta Maskownica aparatów 5-rzędowe VZ225A HAGER
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135