Polecane
Cena: |
39,46 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
39,46 |
zł netto |
Cena: |
48,54 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
48,54 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
| Stan magazynowy producenta | |
|
5 SZT |
14 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Parametry techniczne: FWU Zestaw pokryw patch-panela i gniazda zasilającego
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Głębokość | 55 mm |
| Kolor | Biały |
| Przezroczysty | nie |
| Szerokość | 250 mm |
| Szybkie zamknięcie | tak |
| Wysokość | 185 mm |
| Zawiasy | nie |
Pliki do pobrania
PDS_UM00S1_3301_pl-PL -
m/download/23400742/pds-um00s1-3301-pl-pl.pdf [65.41 kB]
6LE005467D -
m/download/23400743/6le005467d.pdf [4.82 MB]
rohs_declaration_UM00S1_en-GB -
m/download/23400744/rohs-declaration-um00s1-en-gb.pdf [42.08 kB]
hager_deklaracja_CE_183_EN_2025_v1_0_sig -
m/download/23400745/hager-deklaracja-ce-183-en-2025-v1-0-sig.pdf [427.48 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: Hager Electro S.A.S. ul. Boulevard d’Europe 123 67215 Obernai biuro@hager.com
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: Hager Electro S.A.S. ul. Boulevard d’Europe 123 67215 Obernai biuro@hager.com
Produkty z tej samej kategorii co FWU Zestaw pokryw patch-panela i gniazda zasilającego
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135