Stycznik mocy D 32A (AC-1) 4P 48V 50/60Hz 1Z 1R LC1DT32E7 SCHNEIDER
Stycznik mocy D 32A (AC-1) 4P 48V 50/60Hz 1Z 1R LC1DT32E7 SCHNEIDER (LC1DT32E7)
Do ulubionych
Opis produktu: Stycznik mocy D 32A (AC-1) 4P 48V 50/60Hz 1Z 1R LC1DT32E7 SCHNEIDER
Stycznik TeSys Deca, 4 bieguny (4 NO), do zastosowań z obciążeniami nieindukcyjnymi do 32 A/440 V AC-1. Posiada cewkę AC 48V 50/60Hz, wbudowane styki pomocnicze 1NO+1NC (z certyfikatem lustrzanym NC), podłączenie za pomocą zacisków śrubowych. Przy prędkościach roboczych do 3600 cykli na godzinę i temperaturą do 60°C zapewnia wysoką niezawodność i trwałość. Kompaktowy (szerokość 45 mm), montaż na szynie DIN lub mocowanie śrubowe. Produkt posiada certyfikaty wielu standardów (IEC, UL, CSA, CCC, EAC, Marine), zgodność z Green Premium (RoHS/REACh).Green Premium pozwoli spełnić Twoje zobowiązania w zakresie zrównoważonego rozwoju, zapewniając produktom zgodność z przepisami dotyczącymi ochrony środowiska, takimi jak RoHS i REACH, a także doskonałą przejrzystość w kwestii ujawniania informacji o środowisku i instrukcji dotyczących zakończenia eksploatacji
Parametry techniczne: Stycznik mocy D 32A (AC-1) 4P 48V 50/60Hz 1Z 1R LC1DT32E7 SCHNEIDER
Parametr Wartość
Liczba styków głównych rozwiernych 0
Liczba styków głównych zwiernych 4
Liczba styków pomocniczych rozwiernych 1
Liczba styków pomocniczych zwiernych 1
Rodzaj napięcia sterowania AC
Rodzaj podłączenia styków głównych Połączenie śrubowe
Wersja modułowa nie
Znamionowe napięcie sterowania Us dla AC 50 Hz 48 - 48 V
Znamionowe napięcie sterowania Us dla AC 60 Hz 48 - 48 V
Znamionowy prąd pracy Ie dla AC-1, 400 V 32 A
Pliki do pobrania
Produkty z tej samej kategorii co Stycznik mocy D 32A (AC-1) 4P 48V 50/60Hz 1Z 1R LC1DT32E7 SCHNEIDER