Stycznik mocy 18A 3P 220V DC 1Z 1R LC1D18MD SCHNEIDER
Stycznik mocy 18A 3P 220V DC 1Z 1R LC1D18MD SCHNEIDER (LC1D18MD)
Do ulubionych
Opis produktu: Stycznik mocy 18A 3P 220V DC 1Z 1R LC1D18MD SCHNEIDER
Stycznik TeSys D, 3-biegunowy (3NO), do sterowania silnikami do 18A/690V AC-3/3e (7,5kW@400V). Posiada cewkę 220V DC z modułem przeciwprzepięciowym, wbudowane styki pomocnicze 1NO+1NC (z certyfikatem lustrzanym NC), podłączenie za pomocą zacisków śrubowych. Przy prędkościach roboczych do 3600 cykli na godzinę i temperaturą do 60°C zapewnia wysoką niezawodność i trwałość. Kompaktowy (szerokość 45 mm), montaż na szynie DIN lub mocowanie śrubowe. Produkt posiada certyfikaty wielu standardów (IEC, UL, CSA, CCC, EAC, Marine), zgodność z Green Premium (RoHS/REACh).Green Premium pozwoli spełnić Twoje zobowiązania w zakresie zrównoważonego rozwoju, zapewniając produktom zgodność z przepisami dotyczącymi ochrony środowiska, takimi jak RoHS i REACH, a także doskonałą przejrzystość w kwestii ujawniania informacji o środowisku i instrukcji dotyczących zakończenia eksploatacji
Parametry techniczne: Stycznik mocy 18A 3P 220V DC 1Z 1R LC1D18MD SCHNEIDER
Parametr Wartość
Liczba styków głównych rozwiernych 0
Liczba styków głównych zwiernych 3
Liczba styków pomocniczych rozwiernych 1
Liczba styków pomocniczych zwiernych 1
Rodzaj napięcia sterowania DC
Rodzaj podłączenia styków głównych Połączenie śrubowe
Wersja modułowa nie
Znamionowa moc pracy dla AC-3, 400 V 7.5 kW
Znamionowa moc pracy dla AC-4, 400 V 4 kW
Znamionowe napięcie sterowania Us dla DC 220 - 220 V
Znamionowy prąd pracy dla AC-4, 400 V 9 A
Znamionowy prąd pracy Ie dla AC-1, 400 V 32 A
Znamionowy prąd pracy Ie dla AC-3, 400 V 18 A
Pliki do pobrania
Produkty z tej samej kategorii co Stycznik mocy 18A 3P 220V DC 1Z 1R LC1D18MD SCHNEIDER