Polecane
Cena: |
841,83 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
841,81 |
zł netto |
Cena: |
1035,45 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
1 035,43 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: Canalis KN kaseta odpływowa aparat modułowy C60N 1L+N+PE IP41 16A KNB16CM2 SCHNEIDER
Canalis, kaseta odpływowa z C60, 16A, wybór fazy, f+N+PE, IP41. rodzina produktów: Canalis - nazwa produktu: KN - kompatybilność produktu: urządzenie modułowe - sposób montażu: wymienny - polaryzacja jednostki odpływowej: L+N+PE - osprzęt dostarczany: C60
Parametry techniczne: Canalis KN kaseta odpływowa aparat modułowy C60N 1L+N+PE IP41 16A KNB16CM2 SCHNEIDER
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Liczba gniazd CEE (IEC 60309) | 0 |
| Prąd znamionowy dla AC 50 Hz | 16 A |
| Stopień ochrony (IP) | IP55 |
| Numer RAL | 9001 |
| Długość | 79 mm |
| Kolor | Biały |
| Liczba biegunów | 4 |
| Liczba gniazd CEE | 0 |
| Liczba gniazd NEMA | 0 |
| Liczba innych gniazd | 0 |
| Liczba przewodów (bez uziemienia) | 4 |
| Napięcie znamionowe dla AC 50 Hz | 230 - 500 V |
| Rodzaj gniazda | Inne |
| Rodzaj odpływu | Wejście kablowe |
| Rodzaj zabezpieczenia | Wyłącznik nadprądowy (MCB) |
| Szerokość | 70 mm |
| Wybór fazy | tak |
| Wysokość | 172 mm |
| Z blokadą | tak |
Pliki do pobrania
KNB16CM2_document -
m/download/17925906/knb16cm2-document.pdf [85.39 kB]
AAV17761-07 -
m/download/17791946/aav17761-07.pdf [363.35 kB]
Product Safety Information (1) -
m/download/22000258/product-safety-information-1.pdf [576.77 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: SEISAS SCHNEIDER ELECTRIC INDUSTRIES SAS ul. rue Joseph Monier 35 92500 Rueil-Malmaison poland.helpdesk@se.com
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: SEISAS SCHNEIDER ELECTRIC INDUSTRIES SAS ul. rue Joseph Monier 35 92500 Rueil-Malmaison poland.helpdesk@se.com
Produkty z tej samej kategorii co Canalis KN kaseta odpływowa aparat modułowy C60N 1L+N+PE IP41 16A KNB16CM2 SCHNEIDER
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135