Polecane
Cena: |
582,99 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
564,77 |
zł netto |
Cena: |
717,08 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
694,67 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: Canalis KB kaseta zasilająca 3L+N+PE lewa biała metalowa 40A 1 obwód KBB40ABG44W SCHNEIDER
Canalis, kaseta zasilająca dla KBB, 40A, lewa, biała, metalowa. rodzina produktów: Canalis - typ produktu: zasilacz - materiał: aluminium - kompatybilność produktu: KBB - [Ie] znamionowy prąd pracy: 25 A, 40 A. Zalety: - System modułowy i gotowy na rozbud
Parametry techniczne: Canalis KB kaseta zasilająca 3L+N+PE lewa biała metalowa 40A 1 obwód KBB40ABG44W SCHNEIDER
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Prąd znamionowy dla AC 50 Hz | 40 A |
| Stopień ochrony (IP) | IP55 |
| Numer RAL | 9001 |
| Długość | 244 mm |
| Kolor | Biały |
| Liczba biegunów | 10 |
| Model | Podwójny |
| Napięcie znamionowe dla AC 50 Hz | 230 - 400 V |
| Położenie zasilania | Na końcu |
| Szerokość | 103.5 mm |
| Wysokość | 75.5 mm |
Pliki do pobrania
KBB40ABG44W_document -
m/download/17924571/kbb40abg44w-document.pdf [63.16 kB]
Product Safety Information (1) -
m/download/22000160/product-safety-information-1.pdf [576.77 kB]
ENVPEP061102EN -
m/download/17791753/envpep061102en.pdf [323.44 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: SEISAS SCHNEIDER ELECTRIC INDUSTRIES SAS ul. rue Joseph Monier 35 92500 Rueil-Malmaison poland.helpdesk@se.com
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: SEISAS SCHNEIDER ELECTRIC INDUSTRIES SAS ul. rue Joseph Monier 35 92500 Rueil-Malmaison poland.helpdesk@se.com
Produkty z tej samej kategorii co Canalis KB kaseta zasilająca 3L+N+PE lewa biała metalowa 40A 1 obwód KBB40ABG44W SCHNEIDER
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135