Polecane
Cena: |
273,06 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
273,06 |
zł netto |
Cena: |
335,86 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
335,86 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: Zas. awar. Easy-UPS BVS500I-GR BVS500I-GR SCHNEIDER
Ten produkt jest częścią serii Easy UPS. Posiada łącznie 4 gniazda zasilania, z których wszystkie zapewniają podtrzymanie bateryjne i ochronę przed przepięciami. Posiada topologię Line Interactive. UPS posiada wskaźnik energii przepięciowej na poziomie 156 J. Jego wymiary to 9,25 x 16,05 x 30,5 cm i 5,7 kg. Easy UPS stanowi proste rozwiązanie dla ochrony zasilania w niestabilnych warunkach zasilania w domach i małych biurach, zapewniając stałą i niezawodną łączność w najbardziej krytycznych momentach. Ten UPS posiada certyfikat produktu CE.
Parametry techniczne: Zas. awar. Easy-UPS BVS500I-GR BVS500I-GR SCHNEIDER
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Czas przejścia do pełnego obciążenia | 0.0001 min |
| Częstotliwość wejściowa | 45 - 65 Hz |
| Częstotliwość wyjściowa | 50 - 60 Hz |
| Liczba gniazd wyjściowych ze stykiem ochronnym (typ F) | 4 |
| Wyjściowa moc czynna | 300 W |
| Wyjściowa moc pozorna | 500 VA |
| Automatyczne wyłączanie | nie |
| Bezpotencjałowy zestyk przełączający | nie |
| Ciężar | 3.9 kg |
| Głębokość | 305 mm |
| Inetrfejs USB | nie |
| Liczba faz napięcia wejściowego | 2 |
| Liczba faz napięcia wyjściowego | 2 |
| Liczba gniazd wyjściowych C13 | 0 |
| Liczba gniazd wyjściowych C19 | 0 |
| Liczba gniazd wyjściowych SCHUKO | 4 |
| Liczba portów wyjściowych typu francuskiego (typ E) | 0 |
| Liczba wyjść zaciskowych | 0 |
| Maks. zniekształcenia napięcia wyjściowego (obciążenie liniowe) | 0 % |
| Modułowa | nie |
| Obsługa protokołu RS-232 | nie |
| Rodzaj budowy | Wolnostojący |
| Rodzaj napięcia | AC |
| SNMP | nie |
| Sprawność całkowita | 90 % |
| Sprawność w trybie ECO | 95 % |
| Szerokość | 160.5 mm |
| Technologia USV | Line-interactive |
| Wyjściowy współczynnik mocy | 0.6 |
| Wysokość | 92.5 mm |
| Zakres napięcia wejściowego | 230 - 230 V |
| Zakres napięcia wyjściowego | 230 - 230 V |
| Zarządzanie przez sieć | nie |
Pliki do pobrania
BVS500I-GR_document -
m/download/17948152/bvs500i-gr-document.pdf [87.17 kB]
Product Safety Information (1) -
m/download/21996147/product-safety-information-1.pdf [576.77 kB]
SE Easy UPS 1 Ph BVS Brochure -
m/download/17852268/se-easy-ups-1-ph-bvs-brochure.pdf [463.74 kB]
EASY UPS BV Family Overview Brochure - 230V -
m/download/17852269/easy-ups-bv-family-overview-brochure-230v.pdf [680.65 kB]
EU DoC_992-9192_Easy UPS_BVS.BXS_20230313 -
m/download/17852267/eu-doc-992-9192-easy-ups-bvs-bxs-20230313.pdf [253.34 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: SEISAS SCHNEIDER ELECTRIC INDUSTRIES SAS ul. rue Joseph Monier 35 92500 Rueil-Malmaison poland.helpdesk@se.com
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: SEISAS SCHNEIDER ELECTRIC INDUSTRIES SAS ul. rue Joseph Monier 35 92500 Rueil-Malmaison poland.helpdesk@se.com
Produkty z tej samej kategorii co Zas. awar. Easy-UPS BVS500I-GR BVS500I-GR SCHNEIDER
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135