Polecane
Cena: |
34,96 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
34,96 |
zł netto |
Cena: |
43,00 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
43,00 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Parametry techniczne: PUSZKA SERII „LIGHT” PUSZKA INSTALACYJNA LIGHT POKRYWA TRANSPARENTNA, Z OSŁABIENIAMI 162x116x76 (6xM25, 4xM40) IP66/67 EXT-171 PCE
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Stopień ochrony (IP) | IP65 |
| Długość | 155 mm |
| Głębokość | 100 mm |
| Kolor | Biały |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Szerokość | 179 mm |
| Zakres temperatury pracy | -25 - 40 °C |
Pliki do pobrania
EXT171 -
m/download/22389648/ext171.pdf [532.25 kB]
ext-171-5642603-pl -
m/download/22389647/ext-171-5642603-pl.pdf [46.71 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: PCE POLSKA Spółka z o.o. ul. Podwalna 8A 58-200 Dzierżoniów pce@pce.pl
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: PCE POLSKA Spółka z o.o. ul. Podwalna 8A 58-200 Dzierżoniów pce@pce.pl
Produkty z tej samej kategorii co PUSZKA SERII „LIGHT” PUSZKA INSTALACYJNA LIGHT POKRYWA TRANSPARENTNA, Z OSŁABIENIAMI 162x116x76 (6xM25, 4xM40) IP66/67 EXT-171 PCE
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135