Twoja przeglądarka, jest nieaktualna a aktualizacje nie są już dostępne.
Sklep w twojej przeglądarce będzie działał nieprawidłowo!
Pobierz jedną z dostępnych, aktualnych przeglądarek:

Google Chrome

Mozilla Firefox

Opera
Edge Microsoft
Wszystko to dla Twojego bezpieczeństwa, szybkości i wygody.
nie teraz nie, dziękuję
Polecane
Cena kat. 201,72 zł brutto
Twoja cena 134,48 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 14,51 zł brutto
Twoja cena 9,87 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 40,65 zł brutto
Twoja cena 27,65 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 199,00 zł brutto
Twoja cena 191,04 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 18,64 zł brutto
Twoja cena 12,68 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 160,64 zł brutto
Twoja cena 99,60 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 58,22 zł brutto
Twoja cena 22,36 zł brutto
Produkt wycofany z produkcji
Cena kat. 20,66 zł brutto
Twoja cena 13,23 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 32,23 zł brutto
Twoja cena 21,92 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 10,70 zł brutto
Twoja cena 7,28 zł brutto
Do koszykaCena: |
2,63 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
2,63 |
zł netto |
Cena: |
3,23 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
3,23 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
40 SZT |
24h |
| Stan magazynowy producenta | |
|
2502 SZT |
7 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: ARIA Ramka pojedyncza kolor ecru R-1U/27 OSPEL
Stopień ochrony (IP): IP20
Materiał: Tworzywo sztuczne
Wykończenie powierzchni: Naturalny
Podświetlenie: Brak
Szerokość osprzętu (mm): 82
Wysokość osprzętu (mm): 82
Głębokość osprzętu (mm): 9
Ilość w opakowaniu zbiorczym [szt.]: 10
Kod EAN: 5907577482763
Opis serii
Parametry techniczne: ARIA Ramka pojedyncza kolor ecru R-1U/27 OSPEL
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Średnica otworu montażowego | 60 mm |
| Stopień ochrony (IP) | IP20 |
| Zabezpieczenie powierzchni | Stan surowy |
| Odporność udarowa | IK03 |
| Bezhalogenowe | tak |
| Do kanałów elektroinstalacyjnych | nie |
| Do kanałów podłogowych | nie |
| Do zabudowy | nie |
| Gatunek materiału | Tworzywo termoplastyczne |
| Głębokość | 9 mm |
| Kierunek montażu | Poziomy i pionowy |
| Kolor | Biały |
| Liczba jednostek | 1 |
| Liczba jednostek w pionie | 1 |
| Liczba jednostek w poziomie | 1 |
| Liczba modułów w pionie (dla systemów modułowych) | 1 |
| Liczba modułów w poziomie (dla systemów modułowych) | 1 |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Miejsce na etykietę/oznaczenie | nie |
| Montaż podtynkowy | tak |
| Numer RAL (zbliżony) | 1013 |
| Przezroczysty | nie |
| Sposób mocowania | Inne |
| Szerokość | 82 mm |
| Szerokość wbudowania | 56 mm |
| Wykończenie powierzchni | Błyszczący |
| Wysokość | 82 mm |
| Wysokość wbudowania | 56 mm |
| Z pokrywą uchylną | nie |
| Z ramką montażową | tak |
Pliki do pobrania
pl -
m/download/23676764/pl.pdf [65.26 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: Z.S.E. "OSPEL" S.A. ul. Główna 128 42-436 Pilica ospel@ospel.com.pl
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: Z.S.E. "OSPEL" S.A. ul. Główna 128 42-436 Pilica ospel@ospel.com.pl
Produkty z tej samej kategorii co ARIA Ramka pojedyncza kolor ecru R-1U/27 OSPEL
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
2416brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
1 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
16050brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
13 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
4346brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
10 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
2732brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
10 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
993brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
4 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
2205brutto |
|
3 SZT |
24h |
|
25 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
810brutto |
|
35 SZT |
24h |
|
712 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
9816brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
19 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
4149brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
16 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1457brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
666 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
2866brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
33 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
5667brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
7 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
2250brutto |
|
79 SZT |
24h |
|
744 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1625brutto |
|
11 SZT |
24h |
|
198 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
2047brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
89 SZT |
10 dni |
Osoby, które kupiły produkt ARIA Ramka pojedyncza kolor ecru R-1U/27 OSPEL kupiły także
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
463brutto |
|
132 SZT |
24h |
|
505 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1394brutto |
|
6 SZT |
24h |
|
306 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1027brutto |
|
9 SZT |
24h |
|
1081 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1739brutto |
|
18 SZT |
24h |
|
257 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1412brutto |
|
11 SZT |
24h |
|
226 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
243brutto |
|
226 SZT |
24h |
|
1082 SZT |
10 dni |
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135