Polecane
Cena: |
12,67 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
12,67 |
zł netto |
Cena: |
15,58 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
15,58 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Parametry techniczne: WEIDMULLER ZDK 1.5PE Zacisk modułowy wielorzędowy, złącze sprężynowe, 1.5 mm², liczba poziomów: 2, zielony / żółty 1791150000 /50szt./
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Długość | 75.5 mm |
| Funkcja PEN | nie |
| Głębokość | 49.5 mm |
| Klasa palności materiału izolacyjnego zgodna z UL94 | V0 |
| Kolor | Zielono-żółty |
| Liczba poziomów | 2 |
| Liczba zacisków na poziom | 2 |
| Materiał elementu izolacyjnego | Tworzywo termoplastyczne |
| Pozycja połączenia | Z góry / u góry |
| Przekrój przyłączanego przewodu jednodrutowego | 0.5 - 1.5 mm² |
| Przekrój przyłączanego przewodu linkowego bez końcówki tulejkowej | 0.5 - 1.5 mm² |
| Przekrój przyłączanego przewodu linkowego z końcówką tulejkową | 0.5 - 1.5 mm² |
| Przekrój przyłączanego przewodu wielożyłowego | 1.5 - 0.05 mm² |
| Rodzaj połączenia elektrycznego 1 | Zacisk sprężynowy |
| Rodzaj połączenia elektrycznego 2 | Zacisk sprężynowy |
| Sposób montażu | Szyna montażowa DIN TH-35 mm |
| Szerokość | 3.5 mm |
| Szerokość / rozmiar rastra | 3.5 mm |
| Wewnętrzne piętra zmostkowane | tak |
| Wykonanie przeciwwybuchowe Ex-e - potwierdzone | nie |
| Wymagana płytka zamykająca | tak |
| Wysokość | 75.5 mm |
| Wysokość przy najniższym sposobie montażu | 49.5 mm |
| Zakres temperatur pracy | -50 - 120 °C |
Produkty z tej samej kategorii co WEIDMULLER ZDK 1.5PE Zacisk modułowy wielorzędowy, złącze sprężynowe, 1.5 mm², liczba poziomów: 2, zielony / żółty 1791150000 /50szt./
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135