Polecane
Cena: |
5,11 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
5,11 |
zł netto |
Cena: |
6,29 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
6,29 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Parametry techniczne: WEIDMULLER ZPEA 2.5-2 Zacisk PE, złącze sprężynowe, 2.5 mm², 500 V, liczba przyłączeń: 2, liczba poziomów: 1, zielony / żółty 1720950000 /100szt./
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Długość | 30 mm |
| Funkcja PEN | nie |
| Głębokość | 30 mm |
| Klasa palności materiału izolacyjnego zgodna z UL94 | V0 |
| Kolor | Zielono-żółty |
| Liczba poziomów | 1 |
| Liczba zacisków na poziom | 2 |
| Materiał elementu izolacyjnego | Tworzywo termoplastyczne |
| Pozycja połączenia | Z boku / boczny |
| Przekrój przyłączanego przewodu jednodrutowego | 2.5 - 0.13 mm² |
| Przekrój przyłączanego przewodu linkowego bez końcówki tulejkowej | 2.5 - 0.13 mm² |
| Przekrój przyłączanego przewodu linkowego z końcówką tulejkową | 2.5 - 0.13 mm² |
| Przekrój przyłączanego przewodu wielożyłowego | 2.5 - 0.13 mm² |
| Rodzaj połączenia elektrycznego 1 | Zacisk sprężynowy |
| Rodzaj połączenia elektrycznego 2 | Zacisk sprężynowy |
| Sposób montażu | Szyna montażowa DIN TH-15 mm |
| Szerokość | 5.1 mm |
| Szerokość / rozmiar rastra | 5.1 mm |
| Wymagana płytka zamykająca | tak |
| Wysokość | 35 mm |
| Wysokość przy najniższym sposobie montażu | 35 mm |
| Zakres temperatur pracy | 130 - -60 °C |
Produkty z tej samej kategorii co WEIDMULLER ZPEA 2.5-2 Zacisk PE, złącze sprężynowe, 2.5 mm², 500 V, liczba przyłączeń: 2, liczba poziomów: 1, zielony / żółty 1720950000 /100szt./
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135