Polecane
Cena: |
52,01 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
52,01 |
zł netto |
Cena: |
63,97 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
63,97 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Parametry techniczne: WEIDMULLER DRMKIT 220VDC 4CO LD Moduł przekaźnikowy, 220 V DC, Zielona dioda LED, Dioda zwrotna, 4 zestyk przełączny (AgNi złocone cienkowarstwowo) , 250 V AC, 5 A, złącze śrubowe, P 1542420000 /10szt
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Stopień ochrony (IP) | IP20 |
| Głębokość | 66.8 mm |
| Kompletny z gniazdem | tak |
| Liczba styków przełącznych | 4 |
| Liczba styków rozwiernych | 0 |
| Liczba styków zwiernych | 0 |
| Materiał pokrycia styków | Złoto |
| Materiał styków | Stop srebra i niklu (AgNi) |
| Napięcie pracy dla AC 50 Hz | 250 - 250 V |
| Napięcie pracy dla AC 60 Hz | 250 - 250 V |
| Polaryzacja napędu | Spolaryzowany |
| Prąd znamionowy | 5 A |
| Rodzaj napięcia sterowania | AC |
| Rodzaj połączenia elektrycznego | Połączenie śrubowe |
| Rodzaj styku | Pojedynczy |
| Szerokość | 27.2 mm |
| Tryb przełączania napędu | Monostabilny |
| Wysokość | 79.9 mm |
| Z odłączalnymi zaciskami | nie |
| Z wymuszonym prowadzeniem styku | nie |
| Ze wskaźnikiem LED | tak |
| Znamionowe napięcie sterowania Us dla DC | 198 - 286 V |
Produkty z tej samej kategorii co WEIDMULLER DRMKIT 220VDC 4CO LD Moduł przekaźnikowy, 220 V DC, Zielona dioda LED, Dioda zwrotna, 4 zestyk przełączny (AgNi złocone cienkowarstwowo) , 250 V AC, 5 A, złącze śrubowe, P 1542420000 /10szt
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135