Polecane
Cena: |
60,78 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
60,78 |
zł netto |
Cena: |
74,76 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
74,76 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: WEIDMULLER PWR173548L Moduł przekaźnikowy, 48 V AC, Zielona dioda LED, 1 zestyk zwierny (AgSnO) , 277 V AC, 30 A, Przycisk testowy: Nie 1219120000 /10szt./
http://catalog.weidmueller.com/catalog/Start.do?localeId=pl&ObjectID=1219120000 Zastaw przekaźnika wtykowego i złącza żeńskiego. Obwód sterowania i obciążenia wtórnego posiadają izolację elektryczną.
Parametry techniczne: WEIDMULLER PWR173548L Moduł przekaźnikowy, 48 V AC, Zielona dioda LED, 1 zestyk zwierny (AgSnO) , 277 V AC, 30 A, Przycisk testowy: Nie 1219120000 /10szt./
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Stopień ochrony (IP) | IP10 |
| Głębokość | 55 mm |
| Kompletny z gniazdem | tak |
| Liczba styków przełącznych | 0 |
| Liczba styków rozwiernych | 0 |
| Liczba styków zwiernych | 1 |
| Materiał pokrycia styków | Cyna |
| Materiał styków | Stop srebra i dwutlenku cyny (AgSnO2) |
| Polaryzacja napędu | Niespolaryzowany |
| Rodzaj napięcia sterowania | AC |
| Rodzaj połączenia elektrycznego | Połączenie śrubowe |
| Rodzaj styku | Podwójny |
| Szerokość | 50.5 mm |
| Tryb przełączania napędu | Monostabilny |
| Wysokość | 34 mm |
| Z odłączalnymi zaciskami | nie |
| Z wymuszonym prowadzeniem styku | nie |
| Ze wskaźnikiem LED | tak |
| Znamionowe napięcie sterowania Us dla AC 50 Hz | 52.8 - 43.2 V |
| Znamionowe napięcie sterowania Us dla AC 60 Hz | 43.2 - 52.8 V |
Produkty z tej samej kategorii co WEIDMULLER PWR173548L Moduł przekaźnikowy, 48 V AC, Zielona dioda LED, 1 zestyk zwierny (AgSnO) , 277 V AC, 30 A, Przycisk testowy: Nie 1219120000 /10szt./
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135