Polecane
Cena: |
50,16 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
50,16 |
zł netto |
Cena: |
61,70 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
61,70 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Parametry techniczne: Ceownik montażowy 40x40mm Grubość 1,50 mm 3mb CMMP40H40/3 614430 BAKS
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Zabezpieczenie powierzchni | Ocynk ogniowy zanurzeniowy |
| Bezpieczeństwo towaru | Dostawca zapewnia o bezpieczeństwie oferowanego produktu |
| Długość [mm] | 3000 mm |
| Kolor | Inne |
| Materiał | Stal |
| Model | Profil C |
| Rodzaj materiału | Inne |
| Stal nierdzewna, wytrawiona | Nie |
| System utrzymania sprawności działania E30, E90 w czasie pożaru | Nie |
| Szerokość profilu [mm] | 40 mm |
| Waga netto [kg] | 3,96 |
| Wysokość profilu [mm] | 40 mm |
Pliki do pobrania
Certyfikat-i-raport-VDE-ci%C4%85g%C5%82o%C5%9B%C4%87-elektryczna-koryt-drabin-i-ceownik%C3%B3w-EN_DE -
m/download/10501272/certyfikat-i-raport-vde-ci-c4-85g-c5-82o-c5-9b-c4-87-elektryczna-koryt-drabin-i-ceownik-c3-b3w-en-de.pdf [1.61 MB]
iso_pl -
m/download/10501273/iso-pl.pdf [62.90 kB]
iso2_pl -
m/download/10501274/iso2-pl.pdf [61.86 kB]
Rekomendacja-Techniczna-ITB-RT1082_2012 -
m/download/10501275/rekomendacja-techniczna-itb-rt1082-2012.pdf [3.46 MB]
SKM_C284e19060514120 -
m/download/10501276/skm-c284e19060514120.pdf [262.99 kB]
Atest-Higieniczny -
m/download/10501277/atest-higieniczny.pdf [1.89 MB]
BAKS-TM-BS-EN -
m/download/10501279/baks-tm-bs-en.pdf [139.83 kB]
Deklaracja-Zgodno%C5%9Bci-CE-2020.10.16-standard -
m/download/10501280/deklaracja-zgodno-c5-9bci-ce-2020-10-16-standard.pdf [152.75 kB] Produkty z tej samej kategorii co Ceownik montażowy 40x40mm Grubość 1,50 mm 3mb CMMP40H40/3 614430 BAKS
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135