Korytko kablowe wzmocnione 100x50mm Grubość 1,50 mm 3mb KZWP100H50/3 355210 BAKS
Korytko kablowe wzmocnione 100x50mm Grubość 1,50 mm 3mb KZWP100H50/3 355210 BAKS (355210)
Cena:
0,00
Najniższa cena z ostatnich 30 dni:
0,00
Nasz stan magazynowy
0 mb
10 dni
Porównaj
Do ulubionych
Opis produktu: Korytko kablowe wzmocnione 100x50mm Grubość 1,50 mm 3mb KZWP100H50/3 355210 BAKS
Podana cena jest za 1mb, nie za sztukę. 1szt = 2mb,3mb, itd…(w zależności od produktu). Grubość blachy: 1,50 mm
Parametry techniczne: Korytko kablowe wzmocnione 100x50mm Grubość 1,50 mm 3mb KZWP100H50/3 355210 BAKS
Parametr Wartość
Zabezpieczenie powierzchni Ocynk ogniowy
Ciężar 2.87 kg/m
Długość 3000 mm
Gatunek materiału Inne
Grubość materiału 1.5 mm
Kolor Inne
Materiał Stal
Model Bez łącznika
Model szerokorozpiętościowy nie
Perforacja boczna nie
Perforacja montażowa w części dolnej nie
Przekrój użyteczny 4800 mm²
Stal nierdzewna, wytrawiona nie
System utrzymania sprawności działania E30, E90 w czasie pożaru nie
Szerokość 100 mm
Układ otworów montażowych NATO nie
Wysokość 50 mm
Z pokrywą nie
Pliki do pobrania
Produkty z tej samej kategorii co Korytko kablowe wzmocnione 100x50mm Grubość 1,50 mm 3mb KZWP100H50/3 355210 BAKS