Polecane
Cena: |
522,72 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
522,72 |
zł netto |
Cena: |
642,94 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
642,94 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Parametry techniczne: Moduł 6DO 24Vdc Tranzystorowe 0.5A TM5SDO6T SCHNEIDER
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Opóźnienie przy zmianie sygnału | 0.3 - 0.3 ms |
| Do układów bezpieczeństwa | nie |
| Głębokość | 75 mm |
| Kategoria ochrony przeciwwybuchowej dla gazów | Inne |
| Kategoria ochrony przeciwwybuchowej dla pyłów | Inne |
| Konfigurowalne wejścia cyfrowe | nie |
| Konfigurowalne wyjścia analogowe | nie |
| Konfigurowalne wyjścia cyfrowe | nie |
| Liczba wejść cyfrowych | 0 |
| Liczba wyjść cyfrowych | 6 |
| Napięcie zasilające dla DC | 24 - 24 V |
| Ochrona przeciwzwarciowa, dostępne wyjścia | nie |
| Poziom bezpieczeństwa PL zgodnie z EN ISO 13849-1 | Brak |
| Poziom bezpieczeństwa SIL zgodnie z IEC 61508 | 1 |
| Redundancja | nie |
| Rodzaj napięcia zasilającego | DC |
| Rodzaj połączenia elektrycznego | Inne |
| Rodzaj wyjścia cyfrowego | Inne |
| Szerokość | 12.5 mm |
| Wyposażenie eksploatacyjne (Ex ia) | nie |
| Wyposażenie eksploatacyjne (Ex ib) | nie |
| Wysokość | 99 mm |
Pliki do pobrania
TM5SDO6T_document -
m/download/17925290/tm5sdo6t-document.pdf [265.72 kB]
Product Safety Information (1) -
m/download/22012968/product-safety-information-1.pdf [576.77 kB]
ENVPEP1511026EN_V1 -
m/download/17790727/envpep1511026en-v1.pdf [524.88 kB]
ENVEOLI1511026EN_V1 -
m/download/17790728/enveoli1511026en-v1.pdf [173.49 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: SEISAS SCHNEIDER ELECTRIC INDUSTRIES SAS ul. rue Joseph Monier 35 92500 Rueil-Malmaison poland.helpdesk@se.com
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: SEISAS SCHNEIDER ELECTRIC INDUSTRIES SAS ul. rue Joseph Monier 35 92500 Rueil-Malmaison poland.helpdesk@se.com
Produkty z tej samej kategorii co Moduł 6DO 24Vdc Tranzystorowe 0.5A TM5SDO6T SCHNEIDER
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135