Polecane
Cena: |
182,86 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
182,85 |
zł netto |
Cena: |
224,92 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
224,90 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
24h |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: DIL-SWD-32-001 Moduł SmartWire-DT dla styczników DILM 118560 EATON
Element funkcyjny SmartWire-DT (Slave) do decentralnego uruchamiania styczników DIL/ kombinacji rozruszników silników o napięciu cewki 24VDC. 2 wejść cyfrowych do styków bezpotencjałowych (np. łączniki pomocnicze wyłącznika silnikowego). Funkcje: Uruchamianie stycznika, komunikat zwrotny stanu stycznika, komunikat zwrotny wejść cyfrowych
Parametry techniczne: DIL-SWD-32-001 Moduł SmartWire-DT dla styczników DILM 118560 EATON
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Certyfikacja UL dla strefy zagrożenia wybuchem, grupa E (pyły metalowe) | nie |
| Certyfikacja UL dla strefy zagrożenia wybuchem, grupa F (pyły węglowe) | nie |
| Certyfikacja UL dla strefy zagrożenia wybuchem, grupa G (pyły nieprzewodzące) | nie |
| Certyfikat UL dla strefy zagrożenia wybuchem, grupa A (acetylen) | nie |
| Certyfikat UL dla strefy zagrożenia wybuchem, grupa B (wodór) | nie |
| Certyfikat UL dla strefy zagrożenia wybuchem, grupa C (etylen) | nie |
| Certyfikat UL dla strefy zagrożenia wybuchem, grupa D (propan) | nie |
| Certyfikat UL dla strefy zagrożenia wybuchem, kategoria 1 | nie |
| Certyfikat UL dla strefy zagrożenia wybuchem, kategoria 2 | nie |
| Certyfikat UL dla strefy zagrożenia wybuchem, klasa I | nie |
| Certyfikat UL dla strefy zagrożenia wybuchem, klasa II | nie |
| Certyfikat UL dla strefy zagrożenia wybuchem, klasa III | nie |
| Dozwolone napięcie wejściowe | 15 - 15 V |
| Dozwolone napięcie wyjściowe | 20.4 - 28.8 V |
| Obsługa protokołu EtherCAT | nie |
| Opóźnienie przy zmianie sygnału | 10 - 84 ms |
| Prąd wejściowy dla sygnału 1 | 3 mA |
| Stopień ochrony (IP) | IP20 |
| Akcesoria systemowe | tak |
| Do układów bezpieczeństwa | nie |
| Głębokość | 72 mm |
| IO link master | nie |
| Kategoria ochrony przeciwwybuchowej dla gazów | Brak |
| Kategoria ochrony przeciwwybuchowej dla pyłów | Brak |
| Konfigurowalne wejścia cyfrowe | nie |
| Konfigurowalne wyjścia analogowe | nie |
| Konfigurowalne wyjścia cyfrowe | nie |
| Liczba interfejsów sprzętowych bezprzewodowych | 0 |
| Liczba wejść cyfrowych | 2 |
| Liczba wyjść cyfrowych | 1 |
| Liczba złączy PROFINET | 0 |
| Liczba złączy sprzętowych Industrial Ethernet | 0 |
| Liczba złączy sprzętowych innych | 1 |
| Liczba złączy sprzętowych równoległych | 0 |
| Liczba złączy sprzętowych RS-232 | 0 |
| Liczba złączy sprzętowych RS-422 | 0 |
| Liczba złączy sprzętowych RS-485 | 0 |
| Liczba złączy sprzętowych szeregowych TTY | 0 |
| Liczba złączy sprzętowych USB | 0 |
| Montaż ścienny / montaż bezpośredni | nie |
| Możliwość montażu na szynie | nie |
| Możliwy montaż panelowy | nie |
| Możliwy montaż stelażowy (rack) | nie |
| Napięcie zasilające dla AC 50 Hz | 0 V |
| Napięcie zasilające dla AC 60 Hz | 0 V |
| Napięcie zasilające dla DC | 15 - 15 V |
| Obsługa innych protokołów | tak |
| Obsługa protokołu AS-Interface Safety at Work | nie |
| Obsługa protokołu ASI | nie |
| Obsługa protokołu CAN | nie |
| Obsługa protokołu Data-Highway | nie |
| Obsługa protokołu DeviceNet | nie |
| Obsługa protokołu DeviceNet Safety | nie |
| Obsługa protokołu EtherNet/IP | nie |
| Obsługa protokołu Foundation Fieldbus | nie |
| Obsługa protokołu INTERBUS | nie |
| Obsługa protokołu INTERBUS-Safety | nie |
| Obsługa protokołu KNX | nie |
| Obsługa protokołu LON | nie |
| Obsługa protokołu MODBUS | nie |
| Obsługa protokołu PROFIBUS | nie |
| Obsługa protokołu PROFINET CBA | nie |
| Obsługa protokołu PROFINET IO | nie |
| Obsługa protokołu PROFIsafe | nie |
| Obsługa protokołu SafetyBUS p | nie |
| Obsługa protokołu SERCOS | nie |
| Obsługa protokołu SUCONET | nie |
| Obsługa protokołu TCP/IP | nie |
| Ochrona przeciwzwarciowa, dostępne wyjścia | nie |
| Połączenie magistrali możliwe przez oddzielny łącznik | tak |
| Poziom bezpieczeństwa PL zgodnie z EN ISO 13849-1 | Brak |
| Poziom bezpieczeństwa SIL zgodnie z IEC 61508 | Brak |
| Prąd wyjściowy | 0.5 A |
| Rodzaj napięcia wejściowego | DC |
| Rodzaj napięcia wyjściowego | DC |
| Rodzaj napięcia zasilającego | DC |
| Rodzaj połączenia elektrycznego | Zacisk sprężynowy |
| Rodzaj wyjścia cyfrowego | Brak |
| Standard komunikacji bezprzewodowej Bluetooth | nie |
| Standard komunikacji bezprzewodowej GPRS | nie |
| Standard komunikacji bezprzewodowej GSM | nie |
| Standard komunikacji bezprzewodowej UMTS | nie |
| Standard komunikacji bezprzewodowej WLAN 802.11 | nie |
| Szerokość | 45 mm |
| Wyposażenie eksploatacyjne (Ex ia) | nie |
| Wyposażenie eksploatacyjne (Ex ib) | nie |
| Wysokość | 38 mm |
| Z interfejsem optycznym | nie |
Pliki do pobrania
01_00004913 -
m/download/20532681/01-00004913.pdf [507.76 kB]
01_00004992 -
m/download/20532689/01-00004992.pdf [552.07 kB]
01_00004972 -
m/download/20532688/01-00004972.pdf [548.71 kB]
01_00004976 -
m/download/20532687/01-00004976.pdf [506.93 kB]
01_00004988 -
m/download/20532686/01-00004988.pdf [508.17 kB]
01_00004983 -
m/download/20532685/01-00004983.pdf [551.06 kB]
01_00004969 -
m/download/20532684/01-00004969.pdf [450.15 kB]
01_00004937 -
m/download/20532683/01-00004937.pdf [451.53 kB]
01_00004912 -
m/download/20532682/01-00004912.pdf [507.19 kB]
01_00004244 -
m/download/20532678/01-00004244.pdf [501.43 kB]
01_00004881 -
m/download/20532680/01-00004881.pdf [550.54 kB]
01_00004880 -
m/download/20532679/01-00004880.pdf [550.16 kB]
01_00004246 -
m/download/20532677/01-00004246.pdf [501.57 kB]
01_00004204 -
m/download/20532676/01-00004204.pdf [493.59 kB]
01_00003912 -
m/download/20532675/01-00003912.pdf [441.68 kB]
01_00004996 -
m/download/20532690/01-00004996.pdf [508.68 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: Eaton Electric Sp. z o.o. ul. Galaktyczna 30 80-299 Gdańsk pl-gdansk@eaton.com
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: Eaton Electric Sp. z o.o. ul. Galaktyczna 30 80-299 Gdańsk pl-gdansk@eaton.com
Produkty z tej samej kategorii co DIL-SWD-32-001 Moduł SmartWire-DT dla styczników DILM 118560 EATON
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135