Polecane
Cena: |
2604,85 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
2 604,85 |
zł netto |
Cena: |
3203,97 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
3 203,97 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Parametry techniczne: Moduł FS 4DO 24Vdc Tr 2A TM5SDO4TAFS SCHNEIDER
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Dozwolone napięcie wyjściowe | 20.4 - 28.8 V |
| Opóźnienie przy zmianie sygnału | 1.6 - 1.6 EU570169 |
| Do układów bezpieczeństwa | tak |
| Głębokość | 105 mm |
| Kategoria ochrony przeciwwybuchowej dla gazów | Brak |
| Kategoria ochrony przeciwwybuchowej dla pyłów | Brak |
| Liczba wyjść cyfrowych | 4 |
| Napięcie zasilające dla DC | 24 - 24 V |
| Ochrona przeciwzwarciowa, dostępne wyjścia | tak |
| Poziom bezpieczeństwa PL zgodnie z EN ISO 13849-1 | Poziom e |
| Poziom bezpieczeństwa SIL zgodnie z IEC 61508 | 3 |
| Prąd wyjściowy | 2 A |
| Redundancja | nie |
| Rodzaj napięcia wyjściowego | DC |
| Rodzaj napięcia zasilającego | DC |
| Rodzaj połączenia elektrycznego | Inne |
| Rodzaj wyjścia cyfrowego | Inne |
| Szerokość | 60 mm |
| Wyposażenie eksploatacyjne (Ex ia) | nie |
| Wyposażenie eksploatacyjne (Ex ib) | nie |
| Wysokość | 33 mm |
Pliki do pobrania
TM5SDO4TAFS_document -
m/download/17925280/tm5sdo4tafs-document.pdf [277.22 kB]
Product Safety Information (1) -
m/download/22012966/product-safety-information-1.pdf [576.77 kB]
RCM_SupplierDeclarationOfConformity_TM258_TM5_TM7_SLC -
m/download/17790723/rcm-supplierdeclarationofconformity-tm258-tm5-tm7-slc.pdf [622.47 kB]
ENVPEP1511026EN_V1 -
m/download/17790721/envpep1511026en-v1.pdf [524.88 kB]
ENVEOLI1511026EN_V1 -
m/download/17790722/enveoli1511026en-v1.pdf [173.49 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: SEISAS SCHNEIDER ELECTRIC INDUSTRIES SAS ul. rue Joseph Monier 35 92500 Rueil-Malmaison poland.helpdesk@se.com
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: SEISAS SCHNEIDER ELECTRIC INDUSTRIES SAS ul. rue Joseph Monier 35 92500 Rueil-Malmaison poland.helpdesk@se.com
Produkty z tej samej kategorii co Moduł FS 4DO 24Vdc Tr 2A TM5SDO4TAFS SCHNEIDER
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135