Polecane
Cena: |
24,52 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
24,52 |
zł netto |
Cena: |
30,16 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
30,16 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: Zelio Relay Gniazdo przekaźnika RSL z zaciskami śrubowymi LED 230 V RSLZVA4 SCHNEIDER
Gniazdo to odzwieciedla kompetencje Schneider Electric w zakresie przekaźników od 1924, poprzez kompatybilność z interfejsem RSL. Posiada szeroki wybór kontaktów dla wysokich wartości prądowych. Zaprojektowny by oszczędzić miejsce, pozwala na elastyczną i prostą instalację w szynie DIN.
Parametry techniczne: Zelio Relay Gniazdo przekaźnika RSL z zaciskami śrubowymi LED 230 V RSLZVA4 SCHNEIDER
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Głębokość | 95 mm |
| Liczba pinów | 5 |
| Możliwość rozszerzenia | nie |
| Rodzaj połączenia elektrycznego | Połączenie śrubowe |
| Sposób montażu | Szyna montażowa DIN TH-35 mm |
| Szerokość | 6.2 mm |
| Wysokość | 78.6 mm |
| Z odłączalnymi zaciskami | nie |
Pliki do pobrania
RSLZVA4_document -
m/download/17925806/rslzva4-document.pdf [137.99 kB]
Product Safety Information (1) -
m/download/22010481/product-safety-information-1.pdf [576.77 kB]
03-07-0_UK_Declaration_RSL -
m/download/17789800/03-07-0-uk-declaration-rsl.pdf [309.37 kB]
ENVPEP1405004EN_V2 -
m/download/17789798/envpep1405004en-v2.pdf [687.39 kB]
ENVEOLI1405004EN_V2 -
m/download/17789799/enveoli1405004en-v2.pdf [785.11 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: SEISAS SCHNEIDER ELECTRIC INDUSTRIES SAS ul. rue Joseph Monier 35 92500 Rueil-Malmaison poland.helpdesk@se.com
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: SEISAS SCHNEIDER ELECTRIC INDUSTRIES SAS ul. rue Joseph Monier 35 92500 Rueil-Malmaison poland.helpdesk@se.com
Produkty z tej samej kategorii co Zelio Relay Gniazdo przekaźnika RSL z zaciskami śrubowymi LED 230 V RSLZVA4 SCHNEIDER
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135