Polecane
Cena: |
314,51 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
314,51 |
zł netto |
Cena: |
386,85 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
386,85 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: Zelio Control Przekaźnik do sterowania pompą zakres 1/10A 230V/208-480V AC RM35BA10 SCHNEIDER
Ten modułowy przekaźnik sterowania pompą jest idealny do monitorowania wartości elektrycznych w przemysłowych i budynkowych panelach sterowania. Dotyczy szerokiego zakresu zastosowań automatyki przemysłowej, takich jak podnoszenie, pakowanie, podnoszenie, tekstylia, woda. Ma jeden z rynkowych średnich współczynników kształtu o szerokości 35 mm, co pozwala na elastyczną i łatwą instalację na szynie DIN, wykorzystując taką samą przestrzeń jak każde modularne 3-biegunowe urządzenie DIN. Oferuje również funkcję wyboru pamięci, zintegrowaną diodę LED do wskazywania stanu sterowania, uszczelnianą pokrywę, z prostymi i precyzyjnymi ustawieniami za pomocą trymerów śrubowych.
Parametry techniczne: Zelio Control Przekaźnik do sterowania pompą zakres 1/10A 230V/208-480V AC RM35BA10 SCHNEIDER
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Funkcja histerezy DC | nie |
| Funkcja histerezy, 1-fazowa | tak |
| Funkcja histerezy, 3-fazowa | tak |
| Głębokość | 72 mm |
| Kontrola nadprądowa, 1-fazowa | tak |
| Kontrola nadprądowa, 3-fazowa | tak |
| Kontrola podprądowa, 1-fazowa | tak |
| Kontrola podprądowa, 3-fazowa | tak |
| Liczba styków przełącznych | 1 |
| Liczba styków rozwiernych | 0 |
| Liczba styków zwiernych | 0 |
| Maksymalna dozwolona zwłoka czasowa przy podaniu zasilania | 60 s |
| Maksymalna dozwolona zwłoka czasowa przy zaniku zasilania | 10 s |
| Minimalna regulowana zwłoka czasowa przy podaniu zasilania | 1 s |
| Minimalna regulowana zwłoka czasowa przy zaniku zasilania | 0.1 s |
| Rodzaj napięcia sterowania | AC/DC |
| Rodzaj połączenia elektrycznego | Połączenie śrubowe |
| Szerokość | 35 mm |
| Wysokość | 90 mm |
| Z odłączalnymi zaciskami | nie |
| Zakres pomiarowy prądu | 1 - 10 A |
| Zawiera kontrolę nadprądową DC | nie |
| Zawiera kontrolę podprądową DC | nie |
| Zewnętrzny przekładnik prądowy | nie |
| Znamionowe napięcie sterowania Us dla AC 50 Hz | 208 - 480 V |
| Znamionowe napięcie sterowania Us dla AC 60 Hz | 208 - 480 V |
Pliki do pobrania
RM35BA10_document -
m/download/17924407/rm35ba10-document.pdf [284.42 kB]
S1A1958100_05 -
m/download/17790032/s1a1958100-05.pdf [523.47 kB]
Product Safety Information (1) -
m/download/22010368/product-safety-information-1.pdf [576.77 kB]
02-01-0 UK Declaration RM17 RM35 -
m/download/17790031/02-01-0-uk-declaration-rm17-rm35.pdf [310.66 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: SEISAS SCHNEIDER ELECTRIC INDUSTRIES SAS ul. rue Joseph Monier 35 92500 Rueil-Malmaison poland.helpdesk@se.com
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: SEISAS SCHNEIDER ELECTRIC INDUSTRIES SAS ul. rue Joseph Monier 35 92500 Rueil-Malmaison poland.helpdesk@se.com
Produkty z tej samej kategorii co Zelio Control Przekaźnik do sterowania pompą zakres 1/10A 230V/208-480V AC RM35BA10 SCHNEIDER
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135