Polecane
Cena: |
2557,55 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
2 479,59 |
zł netto |
Cena: |
3145,79 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
3 049,89 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Parametry techniczne: Spacial Przód i tył cokołu do SFX SMX SFHD stal nierdzewna 304L 200x 800mm NSYSPFX8200 SCHNEIDER
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Do montażu na zewnątrz | tak |
| Do napowietrzania/odpowietrzania | nie |
| Do organizatora kabli | tak |
| Głębokość | 815 mm |
| Kolor | Stal szlachetna |
| Materiał | Stal nierdzewna |
| Model | Cokół przedni/tylny |
| Szerokość | 815 mm |
| Szerokość montażowa w szafie | 800 mm |
| Wysokość | 200 mm |
Pliki do pobrania
NSYSPFX8200_document -
m/download/17934642/nsyspfx8200-document.pdf [74.24 kB]
Product Safety Information (1) -
m/download/22008957/product-safety-information-1.pdf [576.77 kB]
ENVPEP2107011EN -
m/download/17829767/envpep2107011en.pdf [330.72 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: SEISAS SCHNEIDER ELECTRIC INDUSTRIES SAS ul. rue Joseph Monier 35 92500 Rueil-Malmaison poland.helpdesk@se.com
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: SEISAS SCHNEIDER ELECTRIC INDUSTRIES SAS ul. rue Joseph Monier 35 92500 Rueil-Malmaison poland.helpdesk@se.com
Produkty z tej samej kategorii co Spacial Przód i tył cokołu do SFX SMX SFHD stal nierdzewna 304L 200x 800mm NSYSPFX8200 SCHNEIDER
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135