Polecane
Cena: |
277,61 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
277,60 |
zł netto |
Cena: |
341,46 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
341,45 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Parametry techniczne: Obudowa multimedialna Mini Pragma podtynkowa 3x12 MIP312FU SCHNEIDER
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Wykonanie/rodzaj pokrywy | Zamknięty |
| Stopień ochrony (IP) | IP40 |
| Materiał obudowy | Tworzywo sztuczne |
| Numer RAL | 9003 |
| Z płytą montażową | tak |
| Drzwi przepuszczające sygnał | nie |
| Głębokość | 98 mm |
| Głębokość wbudowania | 80 mm |
| Głębokość wewnętrzna | 76 mm |
| Kolor | Biały |
| Liczba rzędów | 1 |
| Listwa zaciskowa przewodu neutralnego | nie |
| Listwa zaciskowa uziemienia | nie |
| Możliwość rozbudowy | nie |
| Rodzaj pokrywy | Drzwi |
| Rodzaj zamknięcia | Inne |
| Sposób montażu | Montaż podtynkowy |
| Szerokość | 502 mm |
| Szerokość wyrażona liczbą modułów | 12 |
| Szyna DIN | tak |
| Transparentna pokrywa/drzwi | nie |
| Wykonanie pokrywy | Zamknięty |
| Wykonanie zgodne z Dyrektywą Kompatybilności Elektromagnetycznej EMC | nie |
| Wysokość | 294 mm |
| Z zamkiem | nie |
Pliki do pobrania
MIP312FU_document -
m/download/17931480/mip312fu-document.pdf [96.29 kB]
Product Safety Information (1) -
m/download/22005952/product-safety-information-1.pdf [576.77 kB]
FD16020902D_Resi9_MP -
m/download/17815678/fd16020902d-resi9-mp.pdf [507.65 kB]
ENVPEP091001EN_V1 -
m/download/17815677/envpep091001en-v1.pdf [309.67 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: SEISAS SCHNEIDER ELECTRIC INDUSTRIES SAS ul. rue Joseph Monier 35 92500 Rueil-Malmaison poland.helpdesk@se.com
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: SEISAS SCHNEIDER ELECTRIC INDUSTRIES SAS ul. rue Joseph Monier 35 92500 Rueil-Malmaison poland.helpdesk@se.com
Produkty z tej samej kategorii co Obudowa multimedialna Mini Pragma podtynkowa 3x12 MIP312FU SCHNEIDER
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135