Polecane
Cena: |
48,57 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
48,57 |
zł netto |
Cena: |
59,74 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
59,74 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: Valena Life Uchwyt Montażowy Z Ramką 4x2 Moduły Aluminium 752345 LEGRAND
AkcesoriaUchwyt montażowy z ramką 4 x 2 moduły:- Do montażu mechanizmów MosaicTM.- Kompatybilnymi z puszkami Batibox o- głębokości 40 mm (nr ref. 0801 03),- głębokości 50 mm (nr ref. 0801 23)
Opis serii
Parametry techniczne: Valena Life Uchwyt Montażowy Z Ramką 4x2 Moduły Aluminium 752345 LEGRAND
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Stopień ochrony (IP) | IP20 |
| Zabezpieczenie powierzchni | Lakierowanie |
| Odporność udarowa | IK04 |
| Bezhalogenowe | tak |
| Do kanałów elektroinstalacyjnych | nie |
| Do kanałów podłogowych | nie |
| Gatunek materiału | Tworzywo termoplastyczne |
| Głębokość | 10 mm |
| Kierunek montażu | Poziomy i pionowy |
| Kolor | Aluminium |
| Liczba jednostek | 1 |
| Liczba jednostek w pionie | 1 |
| Liczba jednostek w poziomie | 1 |
| Liczba łączników | 1 |
| Liczba modułów w pionie (dla systemów modułowych) | 1 |
| Liczba modułów w poziomie (dla systemów modułowych) | 8 |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Miejsce na etykietę/oznaczenie | nie |
| Model antybakteryjny | nie |
| Montaż podtynkowy | tak |
| Numer RAL (zbliżony) | 7040 |
| Przezroczysty | nie |
| Sposób mocowania | Zatrzask |
| Szerokość | 225 mm |
| Wykończenie powierzchni | Błyszczący |
| Wysokość | 86 mm |
| Wysokość wbudowania | 0 mm |
| Z pokrywą uchylną | nie |
| Z ramką montażową | tak |
Pliki do pobrania
F02007EN-00 -
m/download/22599445/f02007en-00.pdf [1.19 MB]
LGKEKRMGNK -
m/download/22599446/lgkekrmgnk.pdf [1.00 MB]
LGPBMHHATG -
m/download/22599447/lgpbmhhatg.pdf [846.45 kB]
LGPNUGNTFV -
m/download/22599448/lgpnugntfv.pdf [1.38 MB]
LGTMOUOUNK -
m/download/22599449/lgtmouounk.pdf [287.69 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: Legrand Group ul. Av. du Maréchal de Lattre de Tassigny 128 87045 Limoges info@legrand.com.pl
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: Legrand Group ul. Av. du Maréchal de Lattre de Tassigny 128 87045 Limoges info@legrand.com.pl
Produkty z tej samej kategorii co Valena Life Uchwyt Montażowy Z Ramką 4x2 Moduły Aluminium 752345 LEGRAND
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135