Twoja przeglądarka, jest nieaktualna a aktualizacje nie są już dostępne.
Sklep w twojej przeglądarce będzie działał nieprawidłowo!
Pobierz jedną z dostępnych, aktualnych przeglądarek:

Google Chrome

Mozilla Firefox

Opera
Edge Microsoft
Wszystko to dla Twojego bezpieczeństwa, szybkości i wygody.
nie teraz nie, dziękuję
Polecane
Cena kat. 158,67 zł brutto
Twoja cena 117,43 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 613,77 zł brutto
Twoja cena 392,83 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 41,64 zł brutto
Twoja cena 28,32 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 94,71 zł brutto
Twoja cena 74,51 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 10,70 zł brutto
Twoja cena 7,28 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 40,65 zł brutto
Twoja cena 27,65 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 30,57 zł brutto
Twoja cena 20,78 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 32,23 zł brutto
Twoja cena 21,92 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 36,16 zł brutto
Twoja cena 24,59 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 217,71 zł brutto
Twoja cena 171,27 zł brutto
Do koszykaCena: |
9,73 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
9,73 |
zł netto |
Cena: |
11,97 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
11,97 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
3 SZT |
24h |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: BERKER IP44 Ramka pojedyncza z uszczelką biała 53132809 HAGER
http://www.hager.pl/files/download/0/2793417/0/hager_53132809_karta_katalogowa.pdf
Parametry techniczne: BERKER IP44 Ramka pojedyncza z uszczelką biała 53132809 HAGER
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Stopień ochrony (IP) | IP44 |
| Zabezpieczenie powierzchni | Stan surowy |
| Odporność udarowa | IK02 |
| Bezhalogenowe | tak |
| Do kanałów elektroinstalacyjnych | tak |
| Do kanałów podłogowych | nie |
| Do zabudowy | tak |
| Gatunek materiału | Tworzywo termoplastyczne |
| Głębokość | 12 mm |
| Kolor | Biały |
| Liczba jednostek w pionie | 1 |
| Liczba jednostek w poziomie | 1 |
| Liczba modułów w pionie (dla systemów modułowych) | 1 |
| Liczba modułów w poziomie (dla systemów modułowych) | 1 |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Miejsce na etykietę/oznaczenie | nie |
| Model antybakteryjny | nie |
| Montaż podtynkowy | tak |
| Przezroczysty | nie |
| Sposób mocowania | Montaż zaciskowy |
| Szerokość | 85 mm |
| Szerokość wbudowania | 85 mm |
| Wykończenie powierzchni | Błyszczący |
| Wysokość | 85 mm |
| Wysokość wbudowania | 85 mm |
| Z pokrywą uchylną | nie |
| Z ramką montażową | nie |
Pliki do pobrania
hager_53132809_karta_katalogowa.pdf [2022-04-05 09:36, 238.62 kB]
PDS_53132809_3301_pl-PL -
m/download/23385671/pds-53132809-3301-pl-pl.pdf [92.32 kB]
rohs_declaration_53132809_en-GB -
m/download/23385672/rohs-declaration-53132809-en-gb.pdf [42.16 kB]
HAGER_DEKLARACJA_CE_309_WA_2021_V1_0 -
m/download/23385673/hager-deklaracja-ce-309-wa-2021-v1-0.pdf [343.96 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: Hager Electro S.A.S. ul. Boulevard d’Europe 123 67215 Obernai biuro@hager.com
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: Hager Electro S.A.S. ul. Boulevard d’Europe 123 67215 Obernai biuro@hager.com
Produkty z tej samej kategorii co BERKER IP44 Ramka pojedyncza z uszczelką biała 53132809 HAGER
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
15734brutto |
|
30 SZT |
24h |
|
129 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
6371brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
4 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
2603brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
45 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1133brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
118 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
15734brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
264 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1227brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
150 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Do ulubionych
Porównaj
Do ulubionych
Porównaj
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
2490brutto |
|
6 SZT |
24h |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
18517brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
50 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1306brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
1 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
64706brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
7 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1327brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
149 SZT |
10 dni |
Produkty powiązane z produktem BERKER IP44 Ramka pojedyncza z uszczelką biała 53132809 HAGER
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1227brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
150 SZT |
10 dni |
Osoby, które kupiły produkt BERKER IP44 Ramka pojedyncza z uszczelką biała 53132809 HAGER kupiły także
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
402brutto |
|
55 SZT |
24h |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
3081brutto |
|
18 SZT |
24h |
|
110 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
2981brutto |
|
13 SZT |
24h |
|
108 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
3754brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
123 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1884brutto |
|
10 SZT |
24h |
|
103 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
4530brutto |
|
5 SZT |
24h |
|
74 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
514brutto |
|
436 SZT |
24h |
|
999 SZT |
10 dni |
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135