Polecane
Cena: |
37,64 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
34,76 |
zł netto |
Cena: |
46,30 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
42,76 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: Valena Allure Łącznik Krzyżowy 752007 LEGRAND
Sterowanie oświetleniem- Mechanizmy Valena In'Matic są dostarczane z metalowym uchwytem montażowym, do montażu za pomocą pazurków lub wkrętów- Produkty posiadają dodatkową transparentną osłonę przeciwpyłową- Do wyposażenia w plakietki i ramki Valeny Allure zgodnie z tabela doboru- Dostarczane w opakowaniach kartonowychŁączniki 10 AX - 250 V~:- Zaciski śrubowe- Dodanie funkcji podświetllenia: z lampką LED o numerze ref.erencyjnym 665090- Dodanie funkcji wskaźnika włączenia: z lampką LED o numerze katalogowym 665091
Opis serii
Parametry techniczne: Valena Allure Łącznik Krzyżowy 752007 LEGRAND
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Kolor elementu przełączającego | Inne |
| Prąd łączeniowy do świetlówek | 10 AX |
| Stopień ochrony (IP) | IP20 |
| Z płytą montażową | tak |
| Zabezpieczenie powierzchni | Stan surowy |
| Odporność udarowa | IK04 |
| Bezhalogenowe | tak |
| Funkcja podświetlenia | Nadzorcze i orientacyjne |
| Gatunek materiału | Tworzywo termoplastyczne |
| Głębokość osprzętu | 37.9 mm |
| Głębokość wbudowania | 27.5 mm |
| Kolor | Inne |
| Kompatybilny z Amazon Alexa | nie |
| Kompatybilny z Apple HomeKit | nie |
| Kompatybilny z Asystentem Google | nie |
| Konfiguracja elementów | Element podstawowy |
| Liczba dźwigni | 1 |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Miejsce na oznaczenie | Nie |
| Min. głębokość puszki montażowej | 30 mm |
| Model antybakteryjny | nie |
| Napięcie znamionowe | 250 V |
| Numer RAL (zbliżony) | 9013 |
| Podświetlenie | Opcjonalne |
| Prąd znamionowy | 10 A |
| Przełącznik ogrzewania | nie |
| Przełącznik pralkowy | nie |
| Przycisk | nie |
| Rodzaj podświetlenia | LED, wymienne |
| Sposób działania | Przycisk wahadłowy |
| Sposób mocowania | Montaż pazurkowy /-śrubowy |
| Sposób montażu | Montaż podtynkowy |
| Styki sygnału zwrotnego | nie |
| Szerokość osprzętu | 74.7 mm |
| Typ połączenia | Zacisk śrubowy |
| Układ połączeń | Łącznik krzyżowy |
| Wykończenie powierzchni | Matowy |
| Wysokość osprzętu | 74.7 mm |
| Z obsługą IFTTT | nie |
Pliki do pobrania
F02081EN-01 -
m/download/22614956/f02081en-01.pdf [615.31 kB]
LE09162AH -
m/download/22614957/le09162ah.pdf [4.26 MB]
LGRITNSRNB -
m/download/22614958/lgritnsrnb.pdf [987.09 kB]
LGTMOUOUNK -
m/download/22614959/lgtmouounk.pdf [287.69 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: Legrand Group ul. Av. du Maréchal de Lattre de Tassigny 128 87045 Limoges info@legrand.com.pl
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: Legrand Group ul. Av. du Maréchal de Lattre de Tassigny 128 87045 Limoges info@legrand.com.pl
Produkty z tej samej kategorii co Valena Allure Łącznik Krzyżowy 752007 LEGRAND
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135