Polecane
Cena: |
10,37 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
9,46 |
zł netto |
Cena: |
12,76 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
11,63 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: Przyłącze Sztyftowe 6-35Mm2 /20 Szt./ 404906 LEGRAND
szyny łączeniowe do zasilania aparatów modułowych- Napięcie zasilania 230/400 V~Przyłącza sztyftowe- 6 ÷ 35 mm2
Parametry techniczne: Przyłącze Sztyftowe 6-35Mm2 /20 Szt./ 404906 LEGRAND
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Do przewodów jednożyłowych | tak |
| Do przewodów linkowych | nie |
| Do przewodów linkowych bez tulejek | nie |
| Do przewodów linkowych cienkodrutowych | nie |
| Do przewodów linkowych cienkodrutowych bez tulejek | nie |
| Do przewodów wielożyłowych | tak |
| Głębokość | 26 mm |
| Liczba biegunów | 1 |
| Liczba wejść | 1 |
| Liczba wyjść | 1 |
| Osłona izolacyjna przed dotykiem | tak |
| Prąd znamionowy | 125 A |
| Przekrój przewodu, wejście | 6 - 35 mm² |
| Przekrój przewodu, wejście AWG | 2 - 9 |
| Przekrój przewodu, wyjście | 10 - 10 mm² |
| Sposób montażu | Inne |
| Szerokość | 21.5 mm |
| Typ połączenia | Śrubowy |
| Wysokość | 46 mm |
GPSR Dane przedstawiciela w UE: Legrand Group ul. Av. du Maréchal de Lattre de Tassigny 128 87045 Limoges info@legrand.com.pl
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: Legrand Group ul. Av. du Maréchal de Lattre de Tassigny 128 87045 Limoges info@legrand.com.pl
Produkty z tej samej kategorii co Przyłącze Sztyftowe 6-35Mm2 /20 Szt./ 404906 LEGRAND
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135