Polecane
Cena: |
3351,47 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
3 052,89 |
zł netto |
Cena: |
4122,31 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
3 755,06 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Parametry techniczne: XL3 6300 Płyta Tylna Montaż Za Pomocą Wkretów Szerokość 1300Mm 021141 LEGRAND
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Numer RAL | 7035 |
| Głębokość montażowa w szafie | 975 mm |
| Kolor | Szary |
| Materiał | Stal |
| Rozstaw (rozmiar rastra) | 1300 mm |
| Szerokość | 1256 mm |
| Szerokość montażowa w szafie | 1300 mm |
| Wykończenie powierzchni | Malowanie proszkowe |
| Wysokość | 2076 mm |
| Z wejściem kablowym | nie |
| Z zamkiem | nie |
| Zastosowanie jako ściana boczna | nie |
| Zastosowanie jako ściana tylna | tak |
Pliki do pobrania
LE05183AB -
m/download/22638838/le05183ab.pdf [8.26 MB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: Legrand Group ul. Av. du Maréchal de Lattre de Tassigny 128 87045 Limoges info@legrand.com.pl
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: Legrand Group ul. Av. du Maréchal de Lattre de Tassigny 128 87045 Limoges info@legrand.com.pl
Produkty z tej samej kategorii co XL3 6300 Płyta Tylna Montaż Za Pomocą Wkretów Szerokość 1300Mm 021141 LEGRAND
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135