Polecane
Cena: |
129,96 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
129,96 |
zł netto |
Cena: |
159,85 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
159,85 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
1 SZT |
24h |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: Rozdzielnica podtynkowa 306x549x87 multimedialna drzwi białe ECG42MEDIAPO 001101191 ETI
Produkt kupiony spoza naszeg stanu magazynowego podlega pod specjalne zamówienie. Nie ulega możliwości zwrotu, ani anulowaniu.
Parametry techniczne: Rozdzielnica podtynkowa 306x549x87 multimedialna drzwi białe ECG42MEDIAPO 001101191 ETI
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Stopień ochrony (IP) | IP40 |
| Materiał obudowy | Tworzywo sztuczne |
| Z płytą montażową | tak |
| Głębokość | 87 mm |
| Głębokość wbudowania | 88 mm |
| Kolor | Biały |
| Liczba rzędów | 3 |
| Sposób montażu | Montaż podtynkowy |
| Szerokość | 346 mm |
| Szerokość wyrażona liczbą modułów | 14 |
| Wykonanie zgodne z Dyrektywą Kompatybilności Elektromagnetycznej EMC | tak |
| Wysokość | 592 mm |
Pliki do pobrania
001101191_EPLANFile -
m/download/23223789/001101191-eplanfile.edz [9.16 MB]
PL050518V3 -
m/download/23223788/pl050518v3.pdf [170.75 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: ETI Polam Spółka z o.o. ul. Jana Pawła II 18 06-100 Pułtusk etipolam@etipolam.com.pl
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: ETI Polam Spółka z o.o. ul. Jana Pawła II 18 06-100 Pułtusk etipolam@etipolam.com.pl
Produkty z tej samej kategorii co Rozdzielnica podtynkowa 306x549x87 multimedialna drzwi białe ECG42MEDIAPO 001101191 ETI
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135