Polecane
Cena: |
905,28 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
870,34 |
zł netto |
Cena: |
1113,50 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
1 070,52 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
| Stan magazynowy producenta | |
|
5 SZT |
14 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: Rozdzielnica modułowa 5x12 natynkowa IP30 FW512WT HAGER
http://www.hager.pl/files/download/0/2777256/0/hager_FW512WT_karta_katalogowa.pdf
Parametry techniczne: Rozdzielnica modułowa 5x12 natynkowa IP30 FW512WT HAGER
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Wykonanie/rodzaj pokrywy | Zamknięty |
| Stopień ochrony (IP) | IP40 |
| Materiał obudowy | Stal |
| Numer RAL | 9010 |
| Z płytą montażową | nie |
| Drzwi przepuszczające sygnał | nie |
| Głębokość | 150 mm |
| Głębokość wewnętrzna | 150 mm |
| Kolor | Biały |
| Liczba rzędów | 5 |
| Listwa zaciskowa przewodu neutralnego | nie |
| Listwa zaciskowa uziemienia | tak |
| Możliwość rozbudowy | tak |
| Odporność na promieniowanie UV | nie |
| Rodzaj drzwi | Pojedynczy |
| Rodzaj pokrywy | Drzwi |
| Rodzaj zamknięcia | Inne |
| Sposób montażu | Montaż natynkowy |
| Szerokość | 355 mm |
| Szerokość wyrażona liczbą modułów | 12 |
| Szyna DIN | tak |
| Transparentna pokrywa/drzwi | nie |
| Wykonanie pokrywy | Zamknięty |
| Wysokość | 941 mm |
| Z zamkiem | nie |
Pliki do pobrania
hager_fw512wt_karta_katalogowa.pdf [2022-03-23 19:49, 229.44 kB]
PDS_FW512WT_3301_pl-PL -
m/download/23422023/pds-fw512wt-3301-pl-pl.pdf [86.88 kB]
6LE003423A -
m/download/23422024/6le003423a.pdf [756.29 kB]
24_3571_08_24 -
m/download/23422025/24-3571-08-24.pdf [179.29 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: Hager Electro S.A.S. ul. Boulevard d’Europe 123 67215 Obernai biuro@hager.com
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: Hager Electro S.A.S. ul. Boulevard d’Europe 123 67215 Obernai biuro@hager.com
Produkty z tej samej kategorii co Rozdzielnica modułowa 5x12 natynkowa IP30 FW512WT HAGER
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135