Polecane
Cena: |
878,35 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
878,35 |
zł netto |
Cena: |
1080,37 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
1 080,37 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Parametry techniczne: Wskaźnik napięcia "Profi LCD Plus II" 3-1000V 103826 HAUPA
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Do użytku w deszczu | nie |
| Ochrona sondy testowej | tak |
| Zakres pomiarowy napięcia | 3 - 1000 V |
| Bezkontaktowe wykrywanie napięcia | nie |
| Długość | 300 mm |
| Jednobiegunowy wskaźnik fazy | tak |
| Kategoria bezpieczeństwa | CAT IV |
| Obciążenia dołączane | tak |
| Obciążenie wewnętrzne | nie |
| Ochrona przeciwprzepięciowa | tak |
| Pamięć wartości bieżącej (Data Hold) | tak |
| Podświetlany wyświetlacz LCD | tak |
| Podświetlenie punktu pomiaru | tak |
| Rodzaj testu | 2-biegunowy |
| Szerokość trzpienia | 4 mm |
| Test ciągłości | tak |
| Wskaźnik ciągłości | Optyczny/akustyczny |
| Wskaźnik kolejności faz | tak |
| Wskaźnik napięcia | LCD |
| Zasilanie | Bateria (akumulator) |
GPSR Dane przedstawiciela w UE: HAUPA GmbH ul. Lange Straße 40 42857 Remscheid
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: HAUPA GmbH ul. Lange Straße 40 42857 Remscheid
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135