Polecane
Cena: |
7,48 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
7,43 |
zł netto |
Cena: |
9,20 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
9,14 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
30 SZT |
24h |
| Stan magazynowy producenta | |
|
217 SZT |
7 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: Simon 10 Ramka 4-krotna - uniwersalna poziom i pion krem CR4/41 KONTAKT
| Seria | Simon 10 |
| Nazwa produktu/Rodzaj | ramka 4- krotna |
| Kolor | kremowy |
| Stopień ochrony IP | IP20/IP44 |
| Klasa ETIM | EC000007 Ramka maskująca do osprzętu elektroinstalacyjnego |
| Rodzaj materiału | tworzywo sztuczne, PC, bezhalogenowe |
| Zabezpieczenie powierzchni | naturalne |
| Wykończenie powierzchni | błyszczące |
| Sposób mocowania | zatrzask |
| Kierunek montażu | poziomy i pionowy |
| Wysokość produktu | 84mm |
| Szerokość produktu | 297mm |
| Głębokość produktu | 10.1mm |
| Ilość w opakowaniu zbiorczym | 20 |
| Jednostka miary | szt. |
| EAN opakowanie jednostkowe | 5902787840921 |
| Typ opak. jedn. | folia zgrzewana |
| Wys. opak. jedn. | 38cm |
| Szer. opak. jedn. | 9.5cm |
| Dł. opak. jedn. | 1.4cm |
| Waga jedn. | 0.04963kg |
| EAN13 opak. | 5902787840921 |
| Typ opak. zbiorczego | pudełko zamykane |
| Wys. opak. zbiorczego | 10cm |
| Szer. opak. zbiorczego | 19cm |
| Dł. opak. zbiorczego | 32cm |
| Liczba modulów | 4 |
Opis serii
Parametry techniczne: Simon 10 Ramka 4-krotna - uniwersalna poziom i pion krem CR4/41 KONTAKT
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Zabezpieczenie powierzchni | Stan surowy |
| Sposób mocowania | Zatrzask |
| Wykończenie powierzchni | Błyszczący |
Pliki do pobrania
11729,CR4_41 -
m/download/23633240/11729-cr4-41.pdf [31.86 kB]
K-S_170T_2025_PL_EN_CZ_SK_Additions -
m/download/23645066/k-s-170t-2025-pl-en-cz-sk-additions.pdf [474.19 kB]
Broszura_Simon10 -
m/download/23661577/broszura-simon10.pdf [2.85 MB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: Kontakt-Simon S.A. ul. Bestwińska 21 43-500 Czechowice-Dziedzice info@kontakt-simon.com.pl
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: Kontakt-Simon S.A. ul. Bestwińska 21 43-500 Czechowice-Dziedzice info@kontakt-simon.com.pl
Produkty z tej samej kategorii co Simon 10 Ramka 4-krotna - uniwersalna poziom i pion krem CR4/41 KONTAKT
Osoby, które kupiły produkt Simon 10 Ramka 4-krotna - uniwersalna poziom i pion krem CR4/41 KONTAKT kupiły także
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135