Polecane
Cena: |
544,61 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
544,61 |
zł netto |
Cena: |
669,87 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
669,87 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: Ex9C115 22 3P 48V AC/DC Stycznik 3P 115A AC-3 48V AC/DC 2NO + 2NC 106211 NOARK
Seria styczników Ex9C przeznaczona jest do wielu różnych zastosowań, w tym do aplikacji przeznaczonych dla przemysłu ciężkiego. Podział na cztery wielkości mechaniczne zapewnia optymalizację parametrów elektrycznych, jak i wymiarów mechanicznych. Dla wszystkich wielkości mechanicznych przeznaczone są styki pomocnicze. Przekaźniki przeciążeniowe różnią się wielkościami mechanicznymi celem dopasowania do odpowiedniego stycznika. Wielkość mechaniczna 18 zawiera styczniki o prądach znamionowych AC-3 9 A, 12 A oraz 18 A dla 400 V. Wielkość mechaniczna 18 zawiera styczniki o prądach znamionowych AC-3 9 A, 12A oraz 18 A dla 400 V. Wielkość mechaniczna 38 zawiera styczniki o prądach 25 A, 32 A, 38 A. Wielkość mechaniczna 65 dostarczana jest z prądami znamionowymi 40 A, 50 A albo 65 A. Ostatnia wielkość mechaniczna 100 przeznaczona jest dla prądów znamionowych o wartościach 80 A oraz 100 A.
Parametry techniczne: Ex9C115 22 3P 48V AC/DC Stycznik 3P 115A AC-3 48V AC/DC 2NO + 2NC 106211 NOARK
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Głębokość | 174 mm |
| Liczba styków głównych rozwiernych | 0 |
| Liczba styków głównych zwiernych | 3 |
| Liczba styków pomocniczych rozwiernych | 2 |
| Liczba styków pomocniczych zwiernych | 2 |
| Napięcie pracy dla AC 50 Hz | 230 - 1000 V |
| Napięcie pracy dla AC 60 Hz | 230 - 1000 V |
| Rodzaj napięcia sterowania | AC/DC |
| Rodzaj podłączenia styków głównych | Połączenie bolcowe |
| Szerokość | 120 mm |
| Wersja modułowa | nie |
| Wysokość | 173 mm |
| Znamionowa moc pracy dla AC-3, 400 V | 55 kW |
| Znamionowa moc pracy dla AC-4, 400 V | 30 kW |
| Znamionowy prąd pracy dla AC-4, 400 V | 54 A |
| Znamionowy prąd pracy Ie dla AC-1, 400 V | 160 A |
| Znamionowy prąd pracy Ie dla AC-3, 400 V | 115 A |
GPSR Dane przedstawiciela w UE: NOARK ELECTRIC Sp. z o.o. ul. Św. Michała 62 61-005 Poznań infopl@noark-electric.com
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: NOARK ELECTRIC Sp. z o.o. ul. Św. Michała 62 61-005 Poznań infopl@noark-electric.com
Produkty z tej samej kategorii co Ex9C115 22 3P 48V AC/DC Stycznik 3P 115A AC-3 48V AC/DC 2NO + 2NC 106211 NOARK
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135