Polecane
Cena: |
469,55 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
469,55 |
zł netto |
Cena: |
577,55 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
577,55 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 szt |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: Ex9UE1+2 12.5 3PN 275 Ogranicznik przepięć typ T1+T2 275V AC 12 5kA wymienna wkładka 3P+N 103340 NOARK
Linię ograniczników przepięć stanowią urządzenia klasy 1+2. Służą do ochrony instalacji elektrycznych przed bezpośrednimi uderzeniami piorunów o średniej intensywności. Odpowiednie dla strefy ochrony odgromowej LPL I, II według normy EN 62305 w sieci 3-fazowej TN-C, gdzie całkowity prąd udarowy wprowadzony do instalacji elektrycznej wynosi 75 kA, a jego udar może wynieść 150 albo 200 kA w zależności od konfiguracji i położenia punktu uziemiającego, uziemienia instalacji piorunochronnej oraz miejsca zainstalowania ogranicznika przepięć. Konstrukcja Ex9UE1+2 25 oparta na kombinacji warystorów i iskierników. Rozwiązanie skutkuje szybszym czasem reakcji w porównaniu do rozwiązania opartego tylko na warystorach. Połączenie iskiernika ogranicza charakterystykę prądową. Zapewniona zostało pełna izolacja między elementami warystorowymi i iskiernikowymi. Element warystorowy stanowi część dominującą w ogranicznikach. Poziom ochrony spełnia wymagania nie tylko klasy 1, ale także 2. Modułowa konstrukcja z możliwością wymiany wkładki pozwala na szybką i prostą wymianę modułów funkcyjnych w przypadku ich przepalenia się, z powodu częstego występowania szczytów przepięć.
Parametry techniczne: Ex9UE1+2 12.5 3PN 275 Ogranicznik przepięć typ T1+T2 275V AC 12 5kA wymienna wkładka 3P+N 103340 NOARK
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Energia właściwa (W/R) | 156.25 kJ/Ω |
| Zdolność gaszenia prądu następczego | 100 kA |
| Stopień ochrony (IP) | IP20 |
| Energetycznie skoordynowana ochrona urządzenia końcowego | nie |
| Inny układ sieci | nie |
| Klasa ochronności | Typ 1+2 |
| Liczba biegunów | 4 |
| Maks. przekrój przewodu (jedno-/wielodrutowego) | 50 mm² |
| Maks. przekrój przewodu elastycznego | 50 mm² |
| Najwyższe napięcie trwałej pracy AC | 275 V |
| Poziom ochrony L-N | 1.5 kV |
| Poziom ochrony N-PE | 1.5 kV |
| Prąd udarowy (10/350 µs) | 12.5 kA |
| Rozmiar | 4 moduły |
| Sposób montażu | Szyna montażowa DIN TH-35 mm |
| Sygnalizacja zadziałania na urządzeniu | Optyczny |
| Układ sieci DC | nie |
| Układ sieci IT | tak |
| Układ sieci TN | tak |
| Układ sieci TN-C | nie |
| Układ sieci TN-C-S | tak |
| Układ sieci TN-S | tak |
| Układ sieci TT | tak |
| Ze stykiem sygnalizacyjnym | nie |
| Zintegrowane dobezpieczenie | nie |
| Znamionowe napięcie AC | 275 V |
Pliki do pobrania
declaration_of_conformity_ex9ue12_12.pdf [2022-07-12 10:36, 549.55 kB]
ex9ue1_2_12ka_pl_pl_201709.pdf [2022-07-12 10:37, 1.81 MB]
ex9ue12_manual_1.pdf [2022-07-12 10:36, 1.39 MB]
Karta katalogowa Ogr. przep., typ I II, 275 V AC, 12,5 kA, wymienna wkładka PL -
m/download/22242172/karta-katalogowa-ogr-przep-typ-i-ii-275-v-ac-12-5-ka-wymienna-wkladka-pl.pdf [1.81 MB]
Certyfikat CE PL -
m/download/22242173/certyfikat-ce-pl.pdf [549.55 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: NOARK ELECTRIC Sp. z o.o. ul. Św. Michała 62 61-005 Poznań infopl@noark-electric.com
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: NOARK ELECTRIC Sp. z o.o. ul. Św. Michała 62 61-005 Poznań infopl@noark-electric.com
Produkty z tej samej kategorii co Ex9UE1+2 12.5 3PN 275 Ogranicznik przepięć typ T1+T2 275V AC 12 5kA wymienna wkładka 3P+N 103340 NOARK
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135