Twoja przeglądarka, jest nieaktualna a aktualizacje nie są już dostępne.
Sklep w twojej przeglądarce będzie działał nieprawidłowo!
Pobierz jedną z dostępnych, aktualnych przeglądarek:

Google Chrome

Mozilla Firefox

Opera
Edge Microsoft
Wszystko to dla Twojego bezpieczeństwa, szybkości i wygody.
nie teraz nie, dziękuję
Polecane
Cena kat. 184,01 zł brutto
Twoja cena 114,10 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 157,44 zł brutto
Twoja cena 104,96 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 105,41 zł brutto
Twoja cena 65,36 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 369,00 zł brutto
Twoja cena 369,00 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 139,09 zł brutto
Twoja cena 76,89 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 132,55 zł brutto
Twoja cena 91,85 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 179,58 zł brutto
Twoja cena 112,42 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 360,39 zł brutto
Twoja cena 240,27 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 158,55 zł brutto
Twoja cena 98,30 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 1 068,81 zł brutto
Twoja cena 694,75 zł brutto
Do koszykaCena: |
9,35 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
9,29 |
zł netto |
Cena: |
11,50 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
11,43 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
3 SZT |
24h |
| Stan magazynowy producenta | |
|
22 SZT |
7 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: Simon 10 Ramka 5-krotna - uniwersalna poziom i pion krem CR5/41 KONTAKT
| Seria | Simon 10 |
| Nazwa produktu/Rodzaj | ramka 5- krotna |
| Kolor | kremowy |
| Stopień ochrony IP | IP20/IP44 |
| Klasa ETIM | EC000007 Ramka maskująca do osprzętu elektroinstalacyjnego |
| Rodzaj materiału | tworzywo sztuczne, PC, bezhalogenowe |
| Zabezpieczenie powierzchni | naturalne |
| Wykończenie powierzchni | błyszczące |
| Sposób mocowania | zatrzask |
| Kierunek montażu | poziomy i pionowy |
| Wysokość produktu | 84mm |
| Szerokość produktu | 368mm |
| Głębokość produktu | 10.1mm |
| Ilość w opakowaniu zbiorczym | 20 |
| Jednostka miary | szt. |
| EAN opakowanie jednostkowe | 5902787840969 |
| Typ opak. jedn. | folia zgrzewana |
| Wys. opak. jedn. | 46.5cm |
| Szer. opak. jedn. | 9.5cm |
| Dł. opak. jedn. | 1.4cm |
| Waga jedn. | 0.0601kg |
| EAN13 opak. | 5902787840969 |
| Typ opak. zbiorczego | pudełko zamykane |
| Wys. opak. zbiorczego | 10cm |
| Szer. opak. zbiorczego | 19cm |
| Dł. opak. zbiorczego | 39cm |
| Liczba modulów | 5 |
Opis serii
Parametry techniczne: Simon 10 Ramka 5-krotna - uniwersalna poziom i pion krem CR5/41 KONTAKT
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Zabezpieczenie powierzchni | Stan surowy |
| Sposób mocowania | Zatrzask |
| Wykończenie powierzchni | Błyszczący |
Pliki do pobrania
11733,CR5_41 -
m/download/23633254/11733-cr5-41.pdf [31.49 kB]
K-S_170T_2025_PL_EN_CZ_SK_Additions -
m/download/23645314/k-s-170t-2025-pl-en-cz-sk-additions.pdf [474.19 kB]
Broszura_Simon10 -
m/download/23661578/broszura-simon10.pdf [2.85 MB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: Kontakt-Simon S.A. ul. Bestwińska 21 43-500 Czechowice-Dziedzice info@kontakt-simon.com.pl
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: Kontakt-Simon S.A. ul. Bestwińska 21 43-500 Czechowice-Dziedzice info@kontakt-simon.com.pl
Produkty z tej samej kategorii co Simon 10 Ramka 5-krotna - uniwersalna poziom i pion krem CR5/41 KONTAKT
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
2082brutto |
|
34 SZT |
24h |
|
84 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
3773brutto |
|
9 SZT |
24h |
|
5 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
2871brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
7 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1160brutto |
|
4 SZT |
24h |
|
600 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1256brutto |
|
109 SZT |
24h |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1709brutto |
|
14 SZT |
24h |
|
111 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1796brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
319 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
637brutto |
|
182 SZT |
24h |
|
724 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1019brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
11 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1210brutto |
|
32 SZT |
24h |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
3079brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
26 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
3079brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
30 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
4991brutto |
|
3 SZT |
24h |
|
15 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
2329brutto |
|
12 SZT |
24h |
|
18 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
5481brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
103 SZT |
10 dni |
Osoby, które kupiły produkt Simon 10 Ramka 5-krotna - uniwersalna poziom i pion krem CR5/41 KONTAKT kupiły także
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
582brutto |
|
127 SZT |
24h |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1739brutto |
|
18 SZT |
24h |
|
267 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
316brutto |
|
127 SZT |
24h |
|
387 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
463brutto |
|
134 SZT |
24h |
|
526 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1598brutto |
|
5 SZT |
24h |
|
20 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
756brutto |
|
81 SZT |
24h |
|
263 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
243brutto |
|
242 SZT |
24h |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1249brutto |
|
8 SZT |
24h |
|
6 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
2207brutto |
|
17 SZT |
24h |
|
259 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
969brutto |
|
207 SZT |
24h |
|
1313 SZT |
10 dni |
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135