Stycznik powietrzny CEM9.01-220V-DC 004642211 ETI
Stycznik powietrzny CEM9.01-220V-DC 004642211 ETI (004642211)
  • Producent: ETI-POLAM
  • Numer katalogowy: 004642211
  • Kod kreskowy EAN: 7890355109465
  • Indeks/kod produktu: 128737
Do ulubionych
Opis produktu: Stycznik powietrzny CEM9.01-220V-DC 004642211 ETI
Parametry techniczne: Stycznik powietrzny CEM9.01-220V-DC 004642211 ETI
Liczba styków pomocniczych zwiernych 0
Rodzaj napięcia sterowania DC
Rodzaj podłączenia styków głównych Zacisk ramowy
Wersja modułowa nie
Znamionowa moc pracy dla AC-3, 400 V 4 kW
Znamionowe napięcie sterowania Us dla DC 220 - 220 V
Znamionowy prąd pracy Ie dla AC-1, 400 V 25 A
Znamionowy prąd pracy Ie dla AC-3, 400 V 9 A