Stycznik powietrzny CEM32.00-220V-DC 004646201 ETI
Stycznik powietrzny CEM32.00-220V-DC 004646201 ETI (004646201)
  • Producent: ETI-POLAM
  • Numer katalogowy: 004646201
  • Kod kreskowy EAN: 7890355109625
  • Indeks/kod produktu: 128535
Do ulubionych
Opis produktu: Stycznik powietrzny CEM32.00-220V-DC 004646201 ETI
Parametry techniczne: Stycznik powietrzny CEM32.00-220V-DC 004646201 ETI
Liczba styków pomocniczych rozwiernych 0
Liczba styków pomocniczych zwiernych 0
Rodzaj napięcia sterowania DC
Rodzaj podłączenia styków głównych Zacisk ramowy
Wersja modułowa nie
Znamionowa moc pracy dla AC-3, 400 V 15 kW
Znamionowe napięcie sterowania Us dla DC 220 - 220 V
Znamionowy prąd pracy Ie dla AC-1, 400 V 60 A
Znamionowy prąd pracy Ie dla AC-3, 400 V 32 A