Wyłącznik różnicowoprądowy 3P+N 63A 300mA Typ AC KRD6-4/63/300 23201 KANLUX
Wyłącznik różnicowoprądowy 3P+N 63A 300mA Typ AC KRD6-4/63/300 23201 KANLUX (23201)
Nasz stan magazynowy
1 szt
24h
Stan magazynowy producenta
83 szt
Do ulubionych
Parametry techniczne: Wyłącznik różnicowoprądowy 3P+N 63A 300mA Typ AC KRD6-4/63/300 23201 KANLUX
Parametr Wartość
Stopień ochrony (IP) IP20
Czułość AC
Napięcie znamionowe 400 V
Prąd znamionowy 63 A
Szerokość wyrażona liczbą modułów 4
Znamionowy prąd różnicowy 300 A
Pliki do pobrania
GPSR Dane przedstawiciela w UE: Kanlux S.A. ul. Objazdowa 1/3 41-922 Radzionków marketing@kanlux.pl
Produkty z tej samej kategorii co Wyłącznik różnicowoprądowy 3P+N 63A 300mA Typ AC KRD6-4/63/300 23201 KANLUX