Twoja przeglądarka, jest nieaktualna a aktualizacje nie są już dostępne.
Sklep w twojej przeglądarce będzie działał nieprawidłowo!
Pobierz jedną z dostępnych, aktualnych przeglądarek:

Google Chrome

Mozilla Firefox

Opera
Edge Microsoft
Wszystko to dla Twojego bezpieczeństwa, szybkości i wygody.
nie teraz nie, dziękuję
Polecane
Cena kat. 289,00 zł brutto
Twoja cena 289,00 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 96,92 zł brutto
Twoja cena 62,04 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 30,00 zł brutto
Twoja cena 23,60 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 81,98 zł brutto
Twoja cena 53,50 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 76,20 zł brutto
Twoja cena 50,25 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 851,16 zł brutto
Twoja cena 544,78 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 177,00 zł brutto
Twoja cena 60,58 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 25,28 zł brutto
Twoja cena 17,19 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 18,64 zł brutto
Twoja cena 12,68 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 99,57 zł brutto
Twoja cena 64,96 zł brutto
Do koszykaCena: |
55,59 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
55,59 |
zł netto |
Cena: |
68,37 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
68,37 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
18 SZT |
24h |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: Rozdzielnica natynkowa 2x12 IP40 SRn-24 1.6 OPATÓWEK
| Tworzywo ABS | Plombowanie | ||
| STABILNOŚĆ pracy | ODPORNOŚĆ na uderzenia |
Parametry techniczne: Rozdzielnica natynkowa 2x12 IP40 SRn-24 1.6 OPATÓWEK
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Wykonanie/rodzaj pokrywy | Z otworem |
| Stopień ochrony (IP) | IP40 |
| Materiał obudowy | Tworzywo sztuczne |
| Numer RAL | 9003 |
| Z płytą montażową | tak |
| Głębokość | 95 mm |
| Głębokość wbudowania | 0 mm |
| Głębokość wewnętrzna | 90 mm |
| Kolor | Biały |
| Liczba rzędów | 2 |
| Możliwość rozbudowy | nie |
| Rodzaj pokrywy | Drzwi |
| Rodzaj zamknięcia | Przycisk |
| Sposób montażu | Montaż natynkowy |
| Szerokość | 298 mm |
| Szerokość wyrażona liczbą modułów | 12 |
| Szyna DIN | tak |
| Transparentna pokrywa/drzwi | tak |
| Wykonanie pokrywy | Z otworem |
| Wykonanie zgodne z Dyrektywą Kompatybilności Elektromagnetycznej EMC | tak |
| Wysokość | 397 mm |
| Z zamkiem | nie |
Pliki do pobrania
1.6.pdf [2022-03-03 12:33, 470.71 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: Z.P.H. ELEKTRO-PLAST Sp. z o.o. ul. Rogatka 14 62-860 Opatówek biuro@elektro-plast.pl
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: Z.P.H. ELEKTRO-PLAST Sp. z o.o. ul. Rogatka 14 62-860 Opatówek biuro@elektro-plast.pl
Produkty z tej samej kategorii co Rozdzielnica natynkowa 2x12 IP40 SRn-24 1.6 OPATÓWEK
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
18965brutto |
|
287 SZT |
24h |
|
297 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
6810brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
699 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
7561brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
427 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1 31690brutto |
|
15 SZT |
24h |
Do ulubionych
Porównaj
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
25712brutto |
|
5 SZT |
24h |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
6714brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
200 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
37073brutto |
|
3 SZT |
24h |
|
49 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
13948brutto |
|
12 SZT |
24h |
|
38 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
5708brutto |
|
14 SZT |
24h |
|
26 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
37631brutto |
|
44 SZT |
24h |
Do ulubionych
Porównaj
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1 44184brutto |
|
52 SZT |
24h |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
6846brutto |
|
1 SZT |
24h |
|
91 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Osoby, które kupiły produkt Rozdzielnica natynkowa 2x12 IP40 SRn-24 1.6 OPATÓWEK kupiły także
Do ulubionych
Porównaj
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
6153brutto |
|
143 szt |
24h |
|
999 szt |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1081brutto |
|
5088 szt |
24h |
|
999 szt |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1187brutto |
|
3162 szt |
24h |
|
999 szt |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
13507brutto |
|
59 SZT |
24h |
|
500 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
2108brutto |
|
190 SZT |
24h |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
523brutto |
|
267 SZT |
24h |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
3639brutto |
|
160 OPK |
24h |
Do ulubionych
Porównaj
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
2696brutto |
|
34 SZT |
24h |
|
500 SZT |
10 dni |
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135