Polecane
Cena: |
32,67 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
30,32 |
zł netto |
Cena: |
40,19 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
37,29 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: Puszka Rozgałęźna 75X75 Dlp Biała 030316 LEGRAND
DLPlus listwy kablowe - akcesoria do rozgałęzianiaAkcesoria do rozgałezianiaPuszka rozgałęzna 75 x 75 x 35 mm- Do listew o przekroju:- 20/32/40 x 12,5 mm- 32/40/60 x 16 mm- 32/40 x 20 mm- Kolor: biały
Parametry techniczne: Puszka Rozgałęźna 75X75 Dlp Biała 030316 LEGRAND
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Stopień ochrony (IP) | Inne |
| Numer RAL | 9003 |
| Odporność udarowa | Inne |
| Bezhalogenowe | tak |
| Długość | 75 mm |
| Głębokość | 35 mm |
| Kolor | Biały |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Szerokość | 75 mm |
Pliki do pobrania
F00988EN-06 -
m/download/22669023/f00988en-06.pdf [2.58 MB]
104870160_03 -
m/download/22669022/104870160-03.pdf [60.70 kB]
LGEYBXJWXR -
m/download/22669025/lgeybxjwxr.pdf [41.02 kB]
LGXYGPNSQS -
m/download/22669026/lgxygpnsqs.pdf [46.15 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: Legrand Group ul. Av. du Maréchal de Lattre de Tassigny 128 87045 Limoges info@legrand.com.pl
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: Legrand Group ul. Av. du Maréchal de Lattre de Tassigny 128 87045 Limoges info@legrand.com.pl
Produkty z tej samej kategorii co Puszka Rozgałęźna 75X75 Dlp Biała 030316 LEGRAND
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135