Polecane
Cena: |
97,65 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
97,65 |
zł netto |
Cena: |
120,11 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
120,11 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
| Stan magazynowy producenta | |
|
3 SZT |
7 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: Simon Connect Podstawa 2 nacięcia 85x18 i 2 wycięcia130x18 aluminium KTA822/8 KONTAKT
| Seria | DCS ALU |
| Nazwa produktu/Rodzaj | podstawa |
| Kolor | stal nierdzewna |
| Uwagi | Może być stosowana jako podstawa do miniwież KT oraz minikolumn ALK. |
| Rodzaj materiału | stal nierdzewna |
| Zabezpieczenie powierzchni | naturalne |
| Sposób mocowania | wkręty (np. do puszki) |
| Wysokość produktu | 30mm |
| Szerokość produktu | 140mm |
| Ilość w opakowaniu zbiorczym | 1 |
| Jednostka miary | szt. |
| EAN opakowanie jednostkowe | 8426436036598 |
| Waga jedn. | 0.372kg |
| EAN13 opak. | 8426436036598 |
| Wys. opak. zbiorczego | 6.3cm |
| Szer. opak. zbiorczego | 15cm |
| Dł. opak. zbiorczego | 15.6cm |
| Klasa ETIM | EC000113 Puszka rozgałęźna do kanałów instalacyjnych |
| Cechy | 2 nacięcia 85×18 i 2 wycięcia130×18 |
| Długość produktu | 140mm |
Parametry techniczne: Simon Connect Podstawa 2 nacięcia 85x18 i 2 wycięcia130x18 aluminium KTA822/8 KONTAKT
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| nr indeksu | TSC-KTA822-8 |
| Stan | Nowy |
Pliki do pobrania
6577,KTA822_8 -
m/download/23628128/6577-kta822-8.pdf [38.09 kB]
2017_UES0133 -
m/download/23647032/2017-ues0133.pdf [171.65 kB]
KANAŁY PODŁOGOWE DCS ALU -
m/download/23651535/kanaly-podlogowe-dcs-alu.pdf [287.44 kB]
MINIWIEŻE DWUSTRONNE SERII KT -
m/download/23651536/miniwieze-dwustronne-serii-kt.pdf [170.91 kB]
K45 ANTI-VANDALISM MINI-TOWERS -
m/download/23651537/k45-anti-vandalism-mini-towers.pdf [123.22 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: Kontakt-Simon S.A. ul. Bestwińska 21 43-500 Czechowice-Dziedzice info@kontakt-simon.com.pl
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: Kontakt-Simon S.A. ul. Bestwińska 21 43-500 Czechowice-Dziedzice info@kontakt-simon.com.pl
Produkty z tej samej kategorii co Simon Connect Podstawa 2 nacięcia 85x18 i 2 wycięcia130x18 aluminium KTA822/8 KONTAKT
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135