Zelio Control Przekaźnik kontroli prądu przetężeniowego 2-20mA 24-240V AC/DC 2C/O 5A RM35JA31MW SCHNEIDER
Zelio Control Przekaźnik kontroli prądu przetężeniowego 2-20mA 24-240V AC/DC 2C/O 5A RM35JA31MW SCHNEIDER (RM35JA31MW)
Do ulubionych
Opis produktu: Zelio Control Przekaźnik kontroli prądu przetężeniowego 2-20mA 24-240V AC/DC 2C/O 5A RM35JA31MW SCHNEIDER
    Modułowy wielofunkcyjny przekaźnik jest idealny do kontrolowania wartości elektrycznych i zmian prądu w przemysłowych i budowlanych panelach kontrolnych. Znajduje szerokie zastosowanie w aplikacjach automatyki przemysłowej takich jak podnoszenie, pakowanie, przemysł tekstylny, woda. Jego budowa jest jedną z najsmuklejszych na rynku (35mm szerokości) pozwalając na elastyczny i prosty montaż w szynie DIN, tak jak dowolne 3-biegunowe urządzenie DIN. Oferuje także funkcję pamięci, zintegrowaną diodę LED statusu, zamykaną pokrywę, proste i precyzyjne ustawienia..
Parametry techniczne: Zelio Control Przekaźnik kontroli prądu przetężeniowego 2-20mA 24-240V AC/DC 2C/O 5A RM35JA31MW SCHNEIDER
Parametr Wartość
Funkcja histerezy DC tak
Funkcja histerezy, 1-fazowa tak
Funkcja histerezy, 3-fazowa nie
Głębokość 72 mm
Kontrola nadprądowa, 1-fazowa tak
Kontrola nadprądowa, 3-fazowa nie
Kontrola podprądowa, 1-fazowa tak
Kontrola podprądowa, 3-fazowa nie
Liczba styków przełącznych 2
Liczba styków rozwiernych 0
Liczba styków zwiernych 0
Maksymalna dozwolona zwłoka czasowa przy podaniu zasilania 20 s
Maksymalna dozwolona zwłoka czasowa przy zaniku zasilania 30 s
Minimalna regulowana zwłoka czasowa przy podaniu zasilania 1 s
Minimalna regulowana zwłoka czasowa przy zaniku zasilania 0.3 s
Rodzaj napięcia sterowania AC/DC
Rodzaj połączenia elektrycznego Połączenie śrubowe
Szerokość 35 mm
Wysokość 90 mm
Z odłączalnymi zaciskami nie
Zakres pomiarowy prądu 0.002 - 0.5 A
Zawiera kontrolę nadprądową DC tak
Zawiera kontrolę podprądową DC tak
Zewnętrzny przekładnik prądowy nie
Znamionowe napięcie sterowania Us dla AC 50 Hz 24 - 240 V
Znamionowe napięcie sterowania Us dla AC 60 Hz 24 - 240 V
Znamionowe napięcie sterowania Us dla DC 24 - 240 V
Pliki do pobrania
Produkty z tej samej kategorii co Zelio Control Przekaźnik kontroli prądu przetężeniowego 2-20mA 24-240V AC/DC 2C/O 5A RM35JA31MW SCHNEIDER