Polecane
Cena: |
325,30 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
325,30 |
zł netto |
Cena: |
400,12 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
400,12 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: Zelio Control Przekaźnik kontroli prądu przetężeniowego 2-20mA 24-240V AC/DC 2C/O 5A RM35JA31MW SCHNEIDER
Modułowy wielofunkcyjny przekaźnik jest idealny do kontrolowania wartości elektrycznych i zmian prądu w przemysłowych i budowlanych panelach kontrolnych. Znajduje szerokie zastosowanie w aplikacjach automatyki przemysłowej takich jak podnoszenie, pakowanie, przemysł tekstylny, woda. Jego budowa jest jedną z najsmuklejszych na rynku (35mm szerokości) pozwalając na elastyczny i prosty montaż w szynie DIN, tak jak dowolne 3-biegunowe urządzenie DIN. Oferuje także funkcję pamięci, zintegrowaną diodę LED statusu, zamykaną pokrywę, proste i precyzyjne ustawienia..
Parametry techniczne: Zelio Control Przekaźnik kontroli prądu przetężeniowego 2-20mA 24-240V AC/DC 2C/O 5A RM35JA31MW SCHNEIDER
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Funkcja histerezy DC | tak |
| Funkcja histerezy, 1-fazowa | tak |
| Funkcja histerezy, 3-fazowa | nie |
| Głębokość | 72 mm |
| Kontrola nadprądowa, 1-fazowa | tak |
| Kontrola nadprądowa, 3-fazowa | nie |
| Kontrola podprądowa, 1-fazowa | tak |
| Kontrola podprądowa, 3-fazowa | nie |
| Liczba styków przełącznych | 2 |
| Liczba styków rozwiernych | 0 |
| Liczba styków zwiernych | 0 |
| Maksymalna dozwolona zwłoka czasowa przy podaniu zasilania | 20 s |
| Maksymalna dozwolona zwłoka czasowa przy zaniku zasilania | 30 s |
| Minimalna regulowana zwłoka czasowa przy podaniu zasilania | 1 s |
| Minimalna regulowana zwłoka czasowa przy zaniku zasilania | 0.3 s |
| Rodzaj napięcia sterowania | AC/DC |
| Rodzaj połączenia elektrycznego | Połączenie śrubowe |
| Szerokość | 35 mm |
| Wysokość | 90 mm |
| Z odłączalnymi zaciskami | nie |
| Zakres pomiarowy prądu | 0.002 - 0.5 A |
| Zawiera kontrolę nadprądową DC | tak |
| Zawiera kontrolę podprądową DC | tak |
| Zewnętrzny przekładnik prądowy | nie |
| Znamionowe napięcie sterowania Us dla AC 50 Hz | 24 - 240 V |
| Znamionowe napięcie sterowania Us dla AC 60 Hz | 24 - 240 V |
| Znamionowe napięcie sterowania Us dla DC | 24 - 240 V |
Pliki do pobrania
RM35JA31MW_document -
m/download/17924347/rm35ja31mw-document.pdf [289.46 kB]
S1A1958400_04 -
m/download/17790026/s1a1958400-04.pdf [652.54 kB]
Product Safety Information (1) -
m/download/22010370/product-safety-information-1.pdf [576.77 kB]
02-01-0 UK Declaration RM17 RM35 -
m/download/17790025/02-01-0-uk-declaration-rm17-rm35.pdf [310.66 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: SEISAS SCHNEIDER ELECTRIC INDUSTRIES SAS ul. rue Joseph Monier 35 92500 Rueil-Malmaison poland.helpdesk@se.com
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: SEISAS SCHNEIDER ELECTRIC INDUSTRIES SAS ul. rue Joseph Monier 35 92500 Rueil-Malmaison poland.helpdesk@se.com
Produkty z tej samej kategorii co Zelio Control Przekaźnik kontroli prądu przetężeniowego 2-20mA 24-240V AC/DC 2C/O 5A RM35JA31MW SCHNEIDER
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135