Polecane
Cena: |
280,39 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
269,37 |
zł netto |
Cena: |
344,88 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
331,33 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: univers N Blok 300x250mm do MCCB 250A/LSI +M UK21BL2M HAGER
http://www.hager.pl/files/download/0/2783021/0/hager_UK21BL2M_karta_katalogowa.pdf
Parametry techniczne: univers N Blok 300x250mm do MCCB 250A/LSI +M UK21BL2M HAGER
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Do przełącznika | nie |
| Do przełącznika beznapięciowego | tak |
| Do rozłącznika | tak |
| Do wyłącznika | tak |
| Głębokość | 125 mm |
| Liczba łączników | 1 |
| Pokrywa z tworzywa sztucznego | tak |
| Szerokość | 250 mm |
| Wyposażony w przełącznik | nie |
| Wyposażony w przełącznik beznapięciowy | nie |
| Wyposażony w rozłącznik | nie |
| Wyposażony w wyłącznik | nie |
| Wysokość | 300 mm |
| Z pokrywą | tak |
| Z zaciskiem rozdzielczym | nie |
| Znamionowy prąd pracy | 250 A |
Pliki do pobrania
hager_uk21bl2m_karta_katalogowa.pdf [2022-04-01 14:43, 228.91 kB]
PDS_UK21BL2M_3301_pl-PL -
m/download/23408343/pds-uk21bl2m-3301-pl-pl.pdf [106.70 kB]
6UK01800B -
m/download/23408344/6uk01800b.pdf [731.58 kB]
rohs_declaration_UK21BL2M_en-GB -
m/download/23408345/rohs-declaration-uk21bl2m-en-gb.pdf [42.09 kB]
DECLARATION_25_3303_11_25 -
m/download/23408346/declaration-25-3303-11-25.pdf [716.02 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: Hager Electro S.A.S. ul. Boulevard d’Europe 123 67215 Obernai biuro@hager.com
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: Hager Electro S.A.S. ul. Boulevard d’Europe 123 67215 Obernai biuro@hager.com
Produkty z tej samej kategorii co univers N Blok 300x250mm do MCCB 250A/LSI +M UK21BL2M HAGER
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135