Polecane
Cena: |
485,39 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
485,39 |
zł netto |
Cena: |
597,03 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
597,03 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: Ogranicznik przepięć Acti9 iQuickPRD20r-T2-3 3P T2 20 kA ze stykiem A9L16296 SCHNEIDER
Ogranicznik przepięć Acti9 iQuick PRD chroni instalacje 3P. Umożliwia on szybką wymianę uszkodzonych wkładek. To urządzenie typu 2 lub typu 3 z automatycznym ochroną przez zintegrowane dobezpieczenie jest zalecane dla umiarkowanego poziomu ryzyka we wtórnej tablicy rozdzielczej. Oferuje zdalne raportowanie o konieczności wymiany wkładki. Ten wstępnie okablowany ogranicznik przepięć umożliwia szybką wymianę wymiennych wkładek w przypadku ich uszkodzenia. Posiada wbudowany rozłącznik bezpieczeństwa do końca okresu eksploatacji. Wytrzymałość zwarciowa rozłącznika Isc wynosi 25kA. Aparat Acti9 iQuick PRD20r jest kompatybilny z systemem uziemienia TT i TN-S. Maksymalne trwałe napięcie pracy Uc w trybie wspólnym (między fazą a ziemią) wynosi 350VAC. Napięciowy poziom ochrony Up w trybie wspólnym (między fazą a ziemią) wynosi 1,5kV. Znamionowe napięcie łączeniowe Ue wynosi 230VAC +/- 10%. Kolor produktu to biały (RAL9003).Wymiary to (szer.) 113,6mm x (wys.) 94mm x (gł.) 75,9mm. Waga to 670g. Stopień ochrony to IP20 i IP40 w obudowie modułowej. Temperatura otoczenia dla pracy wynosi od -25°C do 60°C. Temperatura otoczenia dla przechowywania to -40°C do 70°C. Produkt jest zgodny z normami EN 61643-11 i IEC 61643-11.
Parametry techniczne: Ogranicznik przepięć Acti9 iQuickPRD20r-T2-3 3P T2 20 kA ze stykiem A9L16296 SCHNEIDER
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Maksymalny prąd wyładowczy (8/20) | 20 kA |
| Stopień ochrony (IP) | IP20 |
| Bez prądu upływu | nie |
| Inny układ sieci | nie |
| Liczba przewodów (bez uziemienia) | 3 |
| Maks. przekrój przewodu (jedno-/wielodrutowego) | 25 mm² |
| Maks. przekrój przewodu elastycznego | 25 mm² |
| Najwyższe napięcie trwałej pracy AC | 350 V |
| Poziom ochrony | 1.5 kV |
| Poziom ochrony L-N | 1.5 kV |
| Rozmiar | Inne |
| Sposób montażu | Szyna montażowa DIN TH-35 mm |
| Sygnalizacja zadziałania na urządzeniu | Optyczny |
| Typ 2 | tak |
| Układ sieci DC | nie |
| Układ sieci IT | nie |
| Układ sieci TN | tak |
| Układ sieci TN-C | tak |
| Układ sieci TN-C-S | nie |
| Układ sieci TN-S | nie |
| Układ sieci TT | nie |
| Wytrzymałość zwarciowa (Isccr) | 25 kA |
| Ze stykiem do zdalnej sygnalizacji | tak |
| Zintegrowana zabezpieczenie przeciwzwarciowe | tak |
| Zintegrowane dobezpieczenie | nie |
| Znamionowe napięcie AC | 400 V |
| Znamionowy prąd wyładowczy - wartość szczytowa (8/20) | 5 kA |
Pliki do pobrania
A9L16296_document -
m/download/17944722/a9l16296-document.pdf [111.64 kB]
Product Safety Information (1) -
m/download/21992556/product-safety-information-1.pdf [576.77 kB]
EU decl - FD16022308C - SPD_iQuick PRD 8r 20r 40r -
m/download/17848733/eu-decl-fd16022308c-spd-iquick-prd-8r-20r-40r.pdf [443.87 kB]
ENVPEP071202EN -
m/download/17848732/envpep071202en.pdf [160.23 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: SEISAS SCHNEIDER ELECTRIC INDUSTRIES SAS ul. rue Joseph Monier 35 92500 Rueil-Malmaison poland.helpdesk@se.com
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: SEISAS SCHNEIDER ELECTRIC INDUSTRIES SAS ul. rue Joseph Monier 35 92500 Rueil-Malmaison poland.helpdesk@se.com
Produkty z tej samej kategorii co Ogranicznik przepięć Acti9 iQuickPRD20r-T2-3 3P T2 20 kA ze stykiem A9L16296 SCHNEIDER
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135