Stycznik pomocniczy miniaturowy CECA0.04-220V-DC 004641174 ETI
Stycznik pomocniczy miniaturowy CECA0.04-220V-DC 004641174 ETI (004641174)
Do ulubionych
Opis produktu: Stycznik pomocniczy miniaturowy CECA0.04-220V-DC 004641174 ETI
Parametry techniczne: Stycznik pomocniczy miniaturowy CECA0.04-220V-DC 004641174 ETI
Parametr Wartość
Liczba styków pomocniczych rozwiernych 4
Liczba styków pomocniczych zwiernych 0
Rodzaj napięcia sterowania DC
Sposób przyłączenia obwodu pomocniczego Połączenie śrubowe
Znamionowe napięcie sterowania Us dla DC 220 - 220 V
Znamionowy prąd pracy Ie, 400 V 10 A