Szyna łączeniowa sztyftowa 3P 100A 16mm2 (12 mod.) IZS16/3F/12 (0,21) 002921112 ETI
Szyna łączeniowa sztyftowa 3P 100A 16mm2 (12 mod.) IZS16/3F/12 (0,21) 002921112 ETI (002921112)
10 dni
Stan magazynowy producenta
68 SZT
10 dni
Porównaj
Do ulubionych
Opis produktu: Szyna łączeniowa sztyftowa 3P 100A 16mm2 (12 mod.) IZS16/3F/12 (0,21) 002921112 ETI
Parametry techniczne: Szyna łączeniowa sztyftowa 3P 100A 16mm2 (12 mod.) IZS16/3F/12 (0,21) 002921112 ETI
Parametr Wartość
Długość 210 mm
Liczba faz 3
Przekrój 16 mm²
Rodzaj połączenia elektrycznego Pin/sztyft
Wielkość odstępów 17.8 mm
Z izolacją tak
Znamionowy prąd ciągły Iu 100 A
Pliki do pobrania
Produkty z tej samej kategorii co Szyna łączeniowa sztyftowa 3P 100A 16mm2 (12 mod.) IZS16/3F/12 (0,21) 002921112 ETI