Polecane
Cena: |
9,84 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
9,37 |
zł netto |
Cena: |
12,10 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
11,53 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
24h |
| Stan magazynowy producenta | |
|
508 SZT |
7 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: Simon 10 Pokrywa gniazda komputerowego podwójnego czarny mat CKP2.01/49 KONTAKT
| Seria | Simon 10 |
| Nazwa produktu/Rodzaj | pokrywa gniazd teleinformatycznych na Keystone płaska podwójna |
| Kolor | czarny mat |
| RAL (zbliżony) | RAL 9005 |
| Typ produktu | pokrywa |
| Stopień ochrony IP | IP20 |
| Uwagi | brak fundamentu w komplecie, oprawę oświetleniową należy zamówić osobno, rekomendowane oprawy: ALYA LHS LED, ALYA LHS, PRAGA LED, PRAGA, BORA |
| Klasa ETIM | EC000018 Element (mechanizm/plakietka) techniki komunikacyjnej |
| Nadruk/Piktogram | brak |
| Rodzaj materiału | tworzywo sztuczne, PC, bezhalogenowe |
| Zabezpieczenie powierzchni | lakierowanie |
| Wykończenie powierzchni | matowe |
| Sposób montażu [ETIM] | montaż podtynkowy |
| Sposób mocowania | pazurki / wkręty |
| Wysokość produktu | 77mm |
| Szerokość produktu | 77mm |
| Głębokość produktu | 35mm |
| Głębokość wbudowania | 24mm |
| Ilość w opakowaniu zbiorczym | 10 |
| Jednostka miary | szt. |
| Typ opak. jedn. | folia zgrzewana |
| Wys. opak. jedn. | 16cm |
| Szer. opak. jedn. | 11cm |
| Dł. opak. jedn. | 4cm |
| Waga jedn. | 0.0295kg |
| Typ opak. zbiorczego | pudełko zamykane |
| Wys. opak. zbiorczego | 10cm |
| Szer. opak. zbiorczego | 19cm |
| Dł. opak. zbiorczego | 23cm |
| Liczba modulów | 1 |
| Liczba jednostek | 2 |
| Klapka uchylna | nie |
| Ochrona przeciwkurzowa | nie |
| Nazwa prod. | LINK |
| Cechy | montaż opraw o średnicy uchwytu montażowego 60mm, słup prosty z dwoma oprawami |
| Kształt | cylindryczny |
| Wysokość montażu oprawy/uchwytów | 5000/7500mm |
| Ilość ramion | 2 |
| Długość ramion | 1000/1000mm |
Parametry techniczne: Simon 10 Pokrywa gniazda komputerowego podwójnego czarny mat CKP2.01/49 KONTAKT
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Zabezpieczenie powierzchni | Lakierowanie |
| Konfiguracja elementów | Element podstawowy z centralną plakietką osłonową |
| Liczba modułów (dla systemów modułowych) | 1 |
| Oznaczenie/etykieta | Bez oznaczenia |
| Sposób mocowania | Inne |
| Sposób montażu | Montaż podtynkowy |
| Wykończenie powierzchni | Matowy |
| Z ochroną przeciwpyłową | nie |
| Z pokrywą uchylną | nie |
| Zastosowanie | Inne |
Pliki do pobrania
3974,CKP2.01_49 -
m/download/23885970/3974-ckp2-01-49.pdf [49.98 kB]
K-S_170U_2026_PL_EN_CZ_SK_Additions -
m/download/23919459/k-s-170u-2026-pl-en-cz-sk-additions.pdf [515.03 kB]
K-S_301F_2026_PL_EN_CZ_SK RJs NR -
m/download/23919460/k-s-301f-2026-pl-en-cz-sk-rjs-nr.pdf [657.08 kB]
Broszura_Simon10 -
m/download/23919461/broszura-simon10.pdf [2.85 MB]
M164v01 - instrukcja -
m/download/23919462/m164v01-instrukcja.pdf [269.20 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: Kontakt-Simon S.A. ul. Bestwińska 21 43-500 Czechowice-Dziedzice info@kontakt-simon.com.pl
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: Kontakt-Simon S.A. ul. Bestwińska 21 43-500 Czechowice-Dziedzice info@kontakt-simon.com.pl
Produkty z tej samej kategorii co Simon 10 Pokrywa gniazda komputerowego podwójnego czarny mat CKP2.01/49 KONTAKT
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135