Polecane
Cena: |
128,67 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
125,53 |
zł netto |
Cena: |
158,26 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
154,40 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Parametry techniczne: PRUCT-2013-26-W110-V0 Przekaźnik interfejsowy - kolejowy
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Stopień ochrony (IP) | IP20 |
| Głębokość | 84.5 mm |
| Liczba styków przełącznych | 3 |
| Liczba styków rozwiernych | 0 |
| Liczba styków zwiernych | 0 |
| Materiał pokrycia styków | Srebro |
| Materiał styków | Nikiel |
| Polaryzacja napędu | Niespolaryzowany |
| Prąd znamionowy | 16 A |
| Rodzaj napięcia sterowania | DC |
| Rodzaj połączenia elektrycznego | Połączenie śrubowe |
| Rodzaj styku | Pojedynczy |
| Szerokość | 41.5 mm |
| Tryb przełączania napędu | Monostabilny |
| Wysokość | 77.3 mm |
| Z odłączalnymi zaciskami | nie |
| Z wymuszonym prowadzeniem styku | nie |
| Ze wskaźnikiem LED | nie |
| Znamionowe napięcie sterowania Us dla AC 50 Hz | 0 - 0 V |
| Znamionowe napięcie sterowania Us dla AC 60 Hz | 0 - 0 V |
| Znamionowe napięcie sterowania Us dla DC | 110 - 110 V |
Pliki do pobrania
PRUCT-M z gniazdem GUC11S-V0 -
m/download/23844161/pruct-m-z-gniazdem-guc11s-v0.pdf [962.86 kB]
e_PRUCT with socket GUC11S-V0 -
m/download/23844162/e-pruct-with-socket-guc11s-v0.pdf [876.19 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: RELPOL S.A. ul. 11 Listopada 37 68-200 Żary elpol@relpol.com.pl
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: RELPOL S.A. ul. 11 Listopada 37 68-200 Żary elpol@relpol.com.pl
Produkty z tej samej kategorii co PRUCT-2013-26-W110-V0 Przekaźnik interfejsowy - kolejowy
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135