R15-3014-23-1110-D Przekaźnik przemysłowy
R15-3014-23-1110-D Przekaźnik przemysłowy (864826)
Do ulubionych
Parametry techniczne: R15-3014-23-1110-D Przekaźnik przemysłowy
Parametr Wartość
Stopień ochrony (IP) IP40
Głębokość 35 mm
Kompletny z gniazdem nie
Liczba styków przełącznych 4
Liczba styków rozwiernych 0
Liczba styków zwiernych 0
Materiał pokrycia styków Srebro
Polaryzacja napędu Niespolaryzowany
Prąd znamionowy 10 A
Rodzaj napięcia sterowania DC
Rodzaj połączenia elektrycznego Połączenie wtykowe
Szerokość 34 mm
Tryb przełączania napędu Monostabilny
Wysokość 54.5 mm
Z odłączalnymi zaciskami nie
Z wymuszonym prowadzeniem styku nie
Ze wskaźnikiem LED nie
Znamionowe napięcie sterowania Us dla AC 50 Hz 0 - 0 V
Znamionowe napięcie sterowania Us dla AC 60 Hz 0 - 0 V
Znamionowe napięcie sterowania Us dla DC 110 - 110 V